ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان آذری / ترجمه رسمی آذری به فارسی و همچنین ترجمه غیررسمی کاتالوگ، برشور، مکاتبات، رزومه و … از زبان فارسی به آذری و ترجمه از آذری به فارسی در دارالترجمه رسمی آذری انجام میپذیرد.

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی شهر در زمینه ترجمه به زبان آذری شامل: ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی، هویتی و مِلکی از زبان فارسی به آذری و همچنین ترجمه اسناد و مدارک صادره از آذربایجان به فارسی به همراه تائید این ترجمه ها نزد دادگستری و وزارت خارجه ایران می باشد. همچنین تائید مدارک ترجمه شده و کپی برابر اصل نمودن مدارک صادر شده از کشور آذربایجان نزد سفارت این کشور در تهران. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور آذربایجان را دارند قبل از ترجمه مدارک خود می توانند از مشاوره رایگان دارالترجمه شهر بهره مند شوند. علاوه براین، مترجمین آذری زبان دارالترجمه رسمی آذری شهر می توانند شما را در سفرهای کاری یا گردشگری به آذربایجان همراهی کنند.

فارغ التحصیلان از دانشگاهای کشور آذربایجان، جهت ترجمه رسمی مدارک خود از آذری به فارسی ابتدا باید اسناد صادر شده را در کشور آذربایجان به تائید سفارت ایران در کشور برسانند و سپس اقدام به ترجمه رسمی این اسناد کنند. در غیر اینصورت اصل مدارک بایستی به تائید سفارت کشور آذربایجان در ایران برسد.

دارالترجمه رسمی آذری - ترجمه فارسی به ترکی آذری

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی به ترکی آذری و یا ترجمه رسمی از آذری به فارسی در تمام زمینه ها می باشد. ترجمه رسمی فارسی به آذری و آذری به فارسی اسناد هویتی و شخصی (شناسنامه، پاسپورت، کارت ملی و …) را می پذیریم.
ترجمه فارسی به آذری و زبان  آذری به فارسی اسناد ملکی (سند ملک، سند خودرو، بنچاق، اساسنامه و …).
ترجمه رسمی فارسی به آذری و  آذری به فارسی اسناد تحصیلی (دانشنامه، ریزنمرات، گواهی اشتغال به تحصیل و …).
ترجمه رسمی فارسی به آذری و زبان آذری به فارسی اسنادتجاری و شغلی (لیست بیمه، گواهی اشتغال به کار و …).
ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی کاتالوگ، برشور، متن سخنرانی و فیلم، روزنامه، مکاتبات شخصی، مکاتبات بازرگانی و … .
شرکت های ایرانی که قصد سرمایه گذاری در صنایع نفت و گاز آذربایجان را دارند، می توانند اسناد و مدارک خود را جهت ترجمه رسمی به آذری و تائید مدارک خود نزد دادگستری و وزارت خارجه به دارالترجمه رسمی شهر بسپارند.

ترجمه انواع وکالتنامه از زبان فارسی به آذری، ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی به زبان آذری را می پذیریم. ترجمه رسمی آذری اساسنامه، ترجمه رسمی آذری شرکتنامه و روزنامه رسمی، ترجمه رسمی آذری بنچاق، ترجمه رسمی آذری اجاره نامه، ترجمه رسمی آذری اساسنامه، ترجمه رسمی آذری قرارداهای بازرگانی، ترجمه رسمی آذری شناسنامه، ترجمه رسمی آذری پاسپورت، ترجمه رسمی کارت ملی، ترجمه رسمی گواهی های و کارت ها، ترجمه رسمی آذری ریزنمرات، ترجمه رسمی آذری دانشنامه، ترجمه رسمی آذری عقدنامه، ترجمه رسمی آذری دفترچه بیمه، ترجمه رسمی آذری کارت واکسیناسیون، ترجمه رسمی آذری متون ادبی و شعر، ترجمه رسمی آذری پرینت حساب بانکی، ترجمه رسمی آذری وکالتنامه، ترجمه رسمی آذری تعهدنامه و … .

دارالترجمه رسمی شهر و دارالترجمه رسمی آذری

دارالترجمه رسمی آذری به فارسی
دارالترجمه رسمی از آذری به کردی
دارالترجمه رسمی آذری به عربی
دارالترجمه رسمی آذری به انگلیسی
دارالترجمه آذری به فرانسه
دارالترجمه رسمی آذری به آلمانی
دارالترجمه رسمی از آذری به روسی
دارالترجمه رسمی آذری به زبان کردی
دارالتجمه رسمی آذری به تمام زبان های زنده دنیا