تعداد دارالترجمه های رسمی در تهران زیاد نیست و جهت ترجمه رسمی فارسی به ارمنی در تهران بایستی به یکی از این دارالترجمه ها مراجعه نمایید. یکی از معتبرترین دارالترجمه رسمی در تهران را میتوان دارالترجمه شهر نامید که دارای سابقه بسیار طولانی و کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد که ترجمه ارمنی به فارسی و فارسی به ارمنی را انجام داده و به نوعی  دارالترجمه ارمنی در تهران می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه ارمنی است. با توجه به خاص بودن زبان ارمنی و کم بودن افراد حرفه ای جهت ترجمه از زبان فارسی به ارمنی و یا از ارمنی به فارسی، بهتر است جهت ترجمه، اسناد و متون و نوشته های خود را به افرادی مطمئن واگذار کنید. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری افراد خبره در زمینه ترجمه زبان ارمنی آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان می باشد.

تماس با بهترین دارلترجمه ارمنی تهران رسمی: 44977006 – 44091607 – 09102163161 واتساپ و تلگرام-جمشیدی

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه رسمی ارمنی) در زمینه ترجمه رسمی زبان ارمنی می باشد که ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه به ارمنی متون غیر رسمی (کاتالوگ، بروشور، متون دانشجویی، مقالات، مکاتبات تجاری و شخصی و قراردادها و …) را شامل می شود. همچنین علاوه بر ترجمه رسمی به ارمنی، امور مربوط به تائید دادگستری، وزارت خارجه و سفارت ارمنستان در تهران را نیز می پذیریم.

با توجه به موارد ذکر شد در بالا، اگر به دنبال دارالترجمه ارمنی در تهران میگردید، فقط کافی است تا با ما تماس حاصل نمایید.

ترجمه رسمی فارسی به ارمنی, دارالترجمه ارمنی در تهران, دارالترجمه رسمی ارمنی در تهران

زبان ارمنی در ایران فاقد مترجم رسمی می باشد. بنابراین جهت انجام امور رسمی یا باید بصورت زبان انگلیسی مدارک ترجمه شود و یا از طریق سفارت کشور ارمنستان در تهران اقدام کنید. علاوه بر ارائه خدمات ترجمه زبان ارمنی، ترجمه از فارسی به انگلیسی،آلمانی، ایتالیایی و سایر زبان های زنده و ترجمه متون تاریخی از زبان ارمنی به فارسی، ترجمه مکاتبات تجاری از زبان فارسی به ارمنی را نیز می پذیریم.

 دارالترجمه فارسی به ارمنی در تهران

دارالترجمه رسمی شهر از بهترین دارالترجمه رسمی غرب تهران می باشد و با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه ارمنی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان ، ميزبان شما عزيزان است .
از جمله خدمات ارائه شده شامل:
ترجمه اسناد و مدارک از فارسی به ارمنی و از ارمنی به فارسی را می پذیریم.
ترجمه غیر رسمی ارمنی کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،…
برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از ارمنستان در صورت داشتن مهر تائید کنسولی ایران در ارمنستان.
ترجمه ارمنی مکاتبات شخصی و تجاری
تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي
ترجمه ارمنی به فارسی

انجام امور ترجمه رسمی فارسی به ارمنی و ترجمه رسمی ارمنی به فارسی

کلیه امور ترجمه رسمی ارمنی به فارسی و همپنین ترجمه رسمی فارسی به ارمنی در دارالترجمه شهر شماره 621 انجام میشود. اگر به دنبال ترجمه سایر زبان ها مانند ترجمه فارسی به کردی کردستان یا ترجمه فارسی به ترکی می باشد، همچنین این دارالترجمه می تواند با کادر مجرب خود شما را همراهی نماید. فقط کافی است تا با ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ترجمه مورد نظر شما را انجام دهیم.