نحوه ارسال متن جهت ترجمه

دارالترجمه شهر پیشرو در امر ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی در ایران می باشد. برای آگاهی از نحوه ارسال متن جهت ترجمه لازم است طبق مراحل زیر اقدام فرمایید:

 متون خود را با استفاده از  ایمیل  baharanot@yahoo.com براي دارالترجمه شهر ارسال فرمایید و  جهت حصول اطمینان از رسیدن متن، با شماره تلفن هاي44091607 -  44977006 تماس بگيريد و منتظر دریافت یک ایمیل - حاوی هزینه برآورد شده و مدت زمان تحویل ترجمه - باشید. هزینه و زمان تحویل ترجمه و نحوه پرداخت در کمتر از 1 ساعت  از طریق تلفن، ایمیل يا پیام کوتاه (sms) به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین جهت ترجمه اسناد و مدارک، می توانید آنها را به همراه شماره تماس خود با پست پیشتاز و یا با پیک به آدرس دارالترجمه (که در ذیل آمده) ارسال نمائید. به محض دریافت کار به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت نیاز، شما مشتری گرامی از هر مرحله کار ترجمه مطلع خواهید شد. لطفاً شماره تماس خود در ایمیل ارسالی و یا روی بسته ارسالی قید نمائید.

   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره   09193254900 - جمشیدی - تماس حاصل فرمائید.

تهران، فلکه دوم صاقیه، ابتدای اشرفی اصفهانی، نبش سازمان آب غربی، جنب آموزشگاه بعثت، پلاک 346، طبقه اول، واحد 3.

دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی در ایران

ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های زنده همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ایران را در کوتاه ترین زمان ممکن می پذیریم.

ترجمه مقالات و برشورها، کاتالوگ، فایل های صوتی و تصویری از فارسی به انگلیسی و ... را می پذیریم.

ترجمه رسمی و غیررسمی کلیه اسناد و متون را از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها می پذیریم.