دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

متقاضیان عزیز، شما می توانید برای ترجمه اسناد و مدارک خود به زبان ترکی استانبولی (دارالترجمه ترکی استانبولی) با دارالترجمه رسمی شهر تماس برقرار کنید. زیرا یکی از زبان هایی که بعد از انگلیسی از حجم بالایی از کار ترجمه برخوردار است، زبان ترکی استانبولی می باشد.

در سال های اخیر ایرانیان بی شماری به جهت سهولت راه اندازی کسب و کار در ترکیه ، اقدام به سرمایه گذاری و کار در این کشور نموده اند و ناگزیر به مهاجرت شده اند . از این رو آمار مهاجرت به ترکیه از سال 2019 رشد بی سابقه ای داشته است. هرکس بنا به هر علتی اعم از مهاجرت و یا مسافرت، نیاز به ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود به زبان ترکی استانبولی دارد.

در دالترجمه رسمی شهر، کادری با تجربه و کاربلد در کنار بهترین مترجمان رسمی دادگستری به فعالیت مشغولند. از این رو این امر سبب انجام کاری با کیفیت شده و در عین حال باعث شده در مقابل هزینه ای که برای متقاضی در بر دارد، بسیار مقرون به صرفه باشد. 

این ترجمه ها بایستی اول توسط وزارت خارجه و دادگستری در ایران تایید شوند. سپس بعد از تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری، به تایید سفارت ترکیه نیز در تهران برسد تا در کشور ذکر شده با مشکلی روبرو نشوند. لازم به ذکر است که تقریبا تمامی موارد ترجمه ترکی استانبولی نیاز به تاییدیه سفارت ترکیه دارند.

دارالترجمه رسمی شهر، برای سهولت و افزایش سرعت روند پیشرفت کار ها، ترجمه مدارک و اسناد کاری و تجاری از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس را انجام داده و تاییدیه سفارت ترکیه در تهران را نیز دریافت می کند. پس دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی، باعث سهولت در انجام کارهای ترجمه و دریافت تاییدیه های مذکور شده که این کار با سرعتی  باور نکردنی انجام می شود. اگر به دنبال ترجمه فارسی به ترکی ایرانی هستید، دارالترجمه این نوع ترجمه ها را هم انجام میدهد و در کنار ترجمه عالی ترکی استانبولی، ترجمه ترکی ایرانی را هم انجام می دهد.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی, دارالترجمه رسمی در تهران, دارالترجمه,ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی

چرا استفاده از دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

خدماتی که در دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی ارائه می شود عبارتند از:

  • گرفتن تاییدیه ترجمه از دادگستری، وزارت خارجه و سفارت خانه ها
  • ترجمه رسمی و غیر رسمی متون علمی، دانشگاهی، بازرگانی، حقوقی و کلیه مکاتبات شخصی، تجاری و...
  • مدارک و اسناد صادر شده از ترکیه را برابر اصل می نماید. 
  • ایجاد امکان ترجمه کلیه زبان ها مثل زبان عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، چینی، روسی و ... را به زبان ترکی استانبولی و بالعکس 
  • ترجمه روزنامه رسمی به ترکی استانبولی 
  • ترجمه رسمی شناسنامه و پاسپورت به ترکی استانبولی
  • ترجمه رسمی اسناد ملکی به ترکی استانبولی
  • ترجمه ریز نمرات دانشجویان و همچنین دانشنامه آن ها به زبان ترکی استانبولی
  • ترجمه رسمی مدارک و اسناد شرکت به ترکی استانبولی
  • ترجمه رسمی سند ازدواج و طلاق به ترکی استانبولی

در نظر گرفتن شرایط و تخفیفی ویژه برای آژانس ها و دفاتر همکار

اگر به ترجمه مدرک فنی و حرفه ای یا مدارک دیگر به زبان ترکی استانبولی نیاز دارید، دارالترجمه رسمی شهر بهترین انتخاب شما میتواند باشد.

لازم به ذکر است مترجمین ماهری که در دارالترجمه رسمی شهر مشغول به فعالیت هستند، حتی می توانند شما را در سفرهای تجاری و بازرگانی همراهی نمایند. یعنی به عبارتی با این کار به شما اطمینان خاطر می دهند تا در کاری که انجام می دهید موفق تر عمل کنید.

شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به هر یک از این خدمات به دارالترجمه رسمی شهر مراجعه کرده و با طیب خاطر، کار خود را با کیفیت بالا و در عین حال با مناسب ترین قیمت انجام دهید.