هم وطنان ایرانی در ونکوور و تمام کانادا می توانند متون و اسناد خود را به آدرس دفتر دارالترجمه شهر ایمیل کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن ترجمه رسمی در ونکوور را به صورت روان و مقرون بصرفه را تحویل بگیرند. کادر مجرب دارالترجمه ما می توانند تمام مدارک- اسناد و سایر مواردی که شما نیاز دارید را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما ترجمه نمایند و شما آسوده خاطر باشید که در کنار بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت را هم خواهید داشت.

دارالترجمه رسمی شهر آماده پذیرش اسناد، مدارک و متون جهت ترجمه از هر زبان زنده دنیا به زبان دیگر از تمام نقاط می باشد. با توجه به هزینه بر بودن ترجمه رسمی در خارج از کشور، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از ونکوور به آدرس دارالترجمه رسمی در غرب تهران ارسال نمائید تا در 3 روز کاری ترجمه اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما در ونکوور یا هر نقطه از کانادا ارسال کنیم.

همکاران ما با کیفیت بالا تمام متون و مدارک شما را به زبان ونکوور ترجمه خواهند کرد، قیمت ترجمه رسمی ونکوور توسط ما در مقرون به صرفه ترین حالت می باشد و با خیالی آسوده می توانید با ما همکاری نمایید.

درصورتی که نیاز به ترجمه رسمی در ونکور داشتید، میتوانید به چند طریق با ما در ارتباط باشید:

ترجمه رسمی در ونکوور .  در آمریکا، کانادا، اروپا یا هر کجای دنیا که ساکن هستین، ترجمه رسمی و غیررسمی اسناد و متون خود را از ما بخواهید.

ترجمه رسمی در ونکوور - ترجمه مدارک در ونکوور

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمین رسمی قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها می باشد. علاوه بر این ترجمه غیررسمی کلیه متون و مقالات را از زبان انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های را می پذیریم.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک همراه با تائید دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت ها را می پذیریم.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و … در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول شما.

ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی شناسنامه، ترجمه رسمی ریزنمرات، ترجمه دانشنامه، ترجمه گواهی اشتغال به کار یا تحصیل و …

خدامت ترجمه رسمی در ونکوور

در زیر لیستی از خدماتی که دارالترجمه شهر برای ونکور ارائه میدهد را می توانید مشاهده نمایید و البته هر نوع ترجمه دیگری که نیاز دارید و در لیست زیر وجود ندارد را هم می توانید از ما بخواهید

به دلیل سابقه بسیار طولانی در امر ترجمه، شما می توانید هر نوع ترجمه ای را به ما بسپارید و با خیال راحت از کیفیت ترجمه، آن را تحویل نمایید.اگر ترجمه متون و مدارک را به زبان دیگری مانند ترجمه رسمی فارسی به کردی کردستان یا سایر زبان ها را نیاز داشتید، تنها کافی است تا با ما تماس حاصل نمایید.