کشور آلمان از مقاصد اصلی افراد جهت مهاجرت یا ادامه تحصیل می باشد. بنابراین حجم قابل توجهی از ترجمه متون و اسناد به زبان آمانی می باشد.ترجمه کلیه ریزنمرات نمرات و مدارک تحصیلی را از زبان فارسی به آلمانی با تائیدات همچنین ترجمه آلمانی به فارسی در دارالترجمه رسمی آلمانی در تهران می پذیریم.

ترجمه رسمی آلمانی به فارسی کلیه اسناد و متون را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمان رسمی قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه از فارسی به تمام زبان های زنده دنیا می باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه و یا ارسال اسناد و مدارک خود به آدرس دارالترجمه رسمی شهر، ترجمه ای با کیفیت و بسیار به صرفه را از فارسی به آلمانی و یا دیگر زبان های زنده را دریافت کنید. دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما و همچنین تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت امور خارجه، در صورت نیاز شما عزیزان، امور مربوط به تائید ترجمه نزد سفارت آلمان را می پذیرد.

ترجمه آلمانی به فارسی,  خدمات ترجمه آلمانی به فارسی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند، بهتر آن است که قبل از ترجمه هر نوع سند و مدرکی با دارالترجمه رسمی شهر تماس گرفته و لیست اسناد و مدارک لازم جهت ترجمه از فارسی به آلمانی را از ما بگیرند. اسناد و مدارک ترجمه شده به زبان آلمانی، حتماً باید به تائید دادگستری، وزارت خارجه و سفارت آلمان در تهران برسند.

ترجمه رسمی مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی را از فارسی به آلمانی و از آلمانی به فارسی می پذیریم.

– ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و ترجمه از فارسی به آلمانی اسناد و مدارک با تائید دادگستری و وزارت خارجه و همچنین سفارت آلمان.

– ترجمه آلمانی به فارسی و ترجمه فارسی به آلمانی متون علمی، مقالات و متون دانشگاهی

– ترجمه آلمانی به فارسی و ترجمه فارسی به آلمانی مکاتبات شخصی، اداری، بازرگانی

– ترجمه آلمانی به فارسی وب سایت، متون کامپیوتری و نرم افزاری

ترجمه آلمانی به فارسی مدارک، اسناد و متون

ترجمه فارسی متون حقوقی، ترجمه فارسی متون پزشکی، ترجمه فارسی متون مدیریت، ترجمه فارسی متون حوزه علوم انسانی، ترجمه آلمانی به کاتالوگ ها و بروشورها و راهنمای مصرف کالاهای صنعتی. ترجمه آلمانی به فارسی کاتالوگ و بروشور کالاها و لوازم آرایشی و بهداشتی ، ترجمه آلمانی به فارسی راهنمای داروها، ترجمه آلمانی به فارسی نسخه پزشکی