درباره ما

Home > درباره ما

دارالترجمه رسمی شهر، به عنوان یکی از موفق‌ترین و معتبرترین دارالترجمه‌ های رسمی در کشور می باشد که با بهره‌گیری از بهترین مترجمین توانسته است برترین خدمات را تا به امروز به مشتریان ارائه دهد.این وب سایت بر این تلاش است تا حلقه خدمات دارالترجمه شهر را در فضای مجازی کامل نموده و خود را به عنوان وب سایت مرجع ترجمه/ دارالترجمه در ایران معرفی نماید.

در این وب سایت هر انچه که با ترجمه رسمی ، دارالترجمه ، مترجم ، مترجم رسمی ،دارالترجمه رسمی و ترجمه مربوط می باشد قرار داده شده است با اندکی صبر و حوصله و جستجو می توانید مطلب یا هر موضوعی را که می خواهید پیدا کنید . اگر هم به نتیجه نرسیدید و فکر می کنید موضوعی هست که لازم است در این سایت باشد شماره تماس دارالترجمه در بالای صفحه هست که با کمال میل در پاسخگویی به شما حاضریم.

دارالترجمه شماره 621

ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک را از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها را به صورت رسمی می پذیریم. ترجمه رسمی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم. همچنین ترجمه غیررسمی کلیه متون، مقالات، کاتالوگ و … را از فارسی به همه زبان های زنده ترجمه می کنیم.

دارالترجمه رسمی شهر، دارالترجمه برتر در زمینه ترجمه رسمی و ترجمه غیررسمی در حوزه تمامی زبان های زنده می باشد.

زمینه فعالیت دارالترجمه رسمی شهر، بصورت ترجمه رسمی و ترجمه غیررسمی برای تمامی زبان های زنده می باشد. زمینه فعالیت دارالترجمه رسمی شهر، ترجمه رسمی از فارسی به کلیۀ زبان های زنده و همچنین ترجمه از سایر زبان ها به زبان فارسی می باشد. علاوه بر این ترجمه غیررسمی متون، مقالات، برشورها، کاتالوگ، قراردادها و … را از فارسی به انگلیسی و سایر زبان و ترجمه از انگلیسی و سایر زبان ها را به فارسی می پذیریم.

زمینه ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی شهر اولویت با زبان های انگلیسی و فرانسه می باشد. اما در دارالترجمه شهر زمینه ترجمه زبان های ایتالیایی، عربی، روسی، ترکی و … نیز وجود دارد. بای ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود با ما تماس بگیرید و در زمان کوتاه ترجمه ای با کیفیت و بصرفه را دریافت دارید.

ترجمه رسمی: شامل ترجمه اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، مِلکی، تجاری و … می باشد که توسط مترجم رسمی که دارای پروانه فعالیت ترجمه در زمینه یکی از زبان های زنده می باشد، است. این نوع ترجمه روی سربربگ قوه قضائیه (دارای شماره سریال مخصوص می باشد) پرینت گرفته می شود و توسط مترجم رسمی مهر و امضاء خواهد شد.

برخی از ترجمه های رسمی که دارالترجمه شهر انجام می دهد:

ترجمه رسمی آلمانی

ترجمه رسمی انگلیسی به فرانسه

ترجمه رسمی ترکی استانبولی

ترجمه رسمی کردی در سنندج

ترجمه غیررسمی: ترجمه غیررسمی می تواند شامل ترجمه اسناد و مدارک و یا ترجمه متون، مقالات، قراردادها و … توسط مترجم رسمی و یا مترجمان غیررسمی (فاقد پروانه فعالیت رسمی) باشد. با این تفاوت که ترجمه های انجام شده غیررسمی بصورت فایل ورد، پی دی اف و یا روی کاغذ معولی و فاقد سربرگ خاصی تحویل مشتری می گردد. این نوع ترجمه بیشتر برای مقالات، برشور، کاتالوگ و از این دست متون کاربرد دارد و فاقد ارزش استناد به این نوع ترجمه های غیررسمی در مراجع رسمی و قضایی می باشد.

زمینه ترجمه

دارالترجمه رسمی شهر، ترجمه مدارک را از فارسی به کلیه زبان های زنده می پذیرید.