ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی بصورت رسمی و غیررسمی را همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را پذیرایم. دارلترجمه شهر با همکاری مترجمان خبره قوه قضائیه، آماده ارائه ترجمه هایی با کیفیت از زبان فارسی به انگلیسی می باشد.

بیشترین حجم ترجمه در ایران مربوط به ترجمه زبان انگلیسی به فارسی و همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی (رسمی و غیررسمی) می باشد. اولویت مشتری از یک طرف کیفیت خدمات هست و از طرف دیگر بحث هزینه و قیمت خدمات هست. دارالترجمه شهر خود را متعد به ارائه ترجمه و خدمات ارائه شده با کیفیت بالا می داند. همچنین ما همواره به فکر ارائه خدمات بیشتر با سود کمتر هستیم و ترجمه ای مقرون بصرفه را تحویل خواهیم داد.

دارالترجمه رسمی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی - ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی

با توجه به هزینه بسیار بالای ترجمه در خارج از ایران، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از خارج ایران به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران ارسال نمائید تا ظرف 3 روز کاری ترجمه فارسی به انگلیسی و یا هر زبان دیگری اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما  ارسال کنیم.

در کنار ترجمه رسمی از زبان فارسی به انگلیسی، دارالترجمه رسمی شهر ترجمه مقالات، کاتالوگ ها و بروشور و ... را از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها را می پذیرد. ترجمه مقالات و آثار دانشگاهی و علمی از زبان فارسی به انگلیسی و ... را می پذیریم.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و ...از فارسی به انگلیسی و یا از فارسی به دیگر زبان ها در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول شما. اسناد و مدارک صادر شده خارج از ایران، ابتدا باید به تائید کنسولی ایران در کشور صادر کننده رسیده باشد. سپس باید به تائید وزارت امورخارجه ایران برسد و بعد از این مرحله می باشد که مترجم رسمی قوه قضائیه اجازه ترجمه اسناد را خواهد داشت.

جهت ترجمه فارسی به انگلیسی اسناد و متون خود با دارالترجمه رسمی شهر تماس بگیرید. جهت ترجمه رسمی مدارک، بایستی اصل اسناد و مدارک به روئیت مترجم رسمی برسد.

دارالترجمه رسمی شهر بر اساس نیاز شما و در چهارچوب قوانین ترجمه، ترجمه را بصورت رسمی یا غیر رسمی از فارسی به انگلیسی و یا ترجمه انگلیسی به فارسی را تحویل شما عزیزان می دهد.

ترجمه فارسی به انگلیسی - ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی دارالترجمه انگلیسی

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی (روی سربرگ قوه قضائیه و با مُهر مترجم رسمی قوه قضائیه).

- ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی به انگلیسی

- تائید ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی نزد دادگستری و وزارت امور خارجه.

- در صورت نیاز شما، دارالترجمه رسمی شهر تائید ترجمه نزد برخی از سفارت ها را نیز می پذیرد.

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از دیگر کشورها به زبان فارسی.

- تائید اسناد صادر شده از دیگر کشورها نزد وازرت امور خارجه.

ترجمه فارسی به انگلیسی

همچنین دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی، ترجمه غیررسمی متون را نیز می پذیرد. ترجمه مقالات، برشور، کاتالوگ، فایل های صوتی، ویدئو و ... از فارسی به انگلیسی و ترجمه از انگلیسی به فارسی را می پذیریم.

ترجمه حرفه ای و دقیق کلیه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس ( ترجمه فارسی به انگلیسی)

ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی اسناد و مدارک توسط مترجمان خبره داگستری همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه. در صورت نیاز شما مشتریان گرامی، امور مربوط به تائید ترجمه اسناد نزد تمامی سفارت های شهر تهران را می پذیریم.
دقیق ترین ترجمه در کمترین زمان
شامل مکاتبات تجاری و اداری - ایمیل ها - متون دانشجویی - مقالات - متن سایت ها- مجلات- بروشورهای تبلیغاتی- کتب مختلف از جمله روانشناسی و کودکان - تحقیق- پروژه و پایان نامه و ... .
قابل توجه اساتید ، محققان و دانشجویان محترم در تمام رشته ها
اگر میخواهید ترجمه ای دقیق از متون انگلیسی و فارسی خود داشته باشید کارتان را با اطمینان به ما بسپرید و در قبال هزینه ای که میپردازید ترجمه مناسب ترجمه انگليسي به فارسي و بالعکس ترجمه روان

در اسرع وقت انجام امور تایپ متن ترجمه به انگلیسی صورت میپذیرد و میتوانید با خیال راحت این امور تایپ متن انگلیسی را به مجموعه ما بسپارید.

ترجمه فارسي فارسی انگلیسی انگليسي متن تایپ تايپ دارالترجمه ترجمه مطبوعاتی پزشکی پزشکي سياسي ادبی ادبي اقتصادی اقتصادي ترجمه عمومی عمومي

خدمات ترجمه فنی ، خدمات ترجمه حرفه ای ، خدمات ترجمه تخصصی ، ترجمه تضمینی متون عمومی و تخصصی ، تحقیق اینترنتی ، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ، ترجمه سریع

خدمات ترجمه در دفتر دارالترجمه شهر:

 •  ترجمه سایت (انگلیسی به فارسی | فارسی به انگلیسی ) را از زبان فارسی به انگلیسی، عربی، کردی و ... می پذیریم.
 •  تحقیق و ترجمه از اینترنت
 • ترجمه کتاب و کتاب الکترونیکی
 •  ترجمه نوار و فیلم (فیلم سینمایی - مستند - تبلیغاتی و…
 •  ترجمه زيرنويس فیلم، پوستر، آگهی، بروشور، کاتالوگ و...
 •  ترجمه تکالیف درسی شما! (تحقیق - کتب درسی - پروژه ی ترم - کتب درسی و…
 •  ترجمه متون مطبوعاتی و مقالات نشریات گوناگون جهت سایت ها و یا نشریات
 • ترجمه فارسی به انگلیسی شناسنامه
 • ترجمه از فارسی به انگلیسی پایان خدمت
 • ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی دانشنامه
 • ترجمه فارسی به انگلیسی ریزنمرات

تمام امور ترجمه فارسی به انگلیسی در دارالترجمه شهر انجام میشود و با سابقه طولانی که دارالترجمه در این امور دارند، میتوانید به ما اعتماد نمایید.