ترجمه رسمی تورنتو

ترجمه رسمی,ترجمه رسمی تورنتو,دارالترجمه رسمی در تهران,دارالترجمه,دارالترجمه رسمی

دارالترجمه شهر را در کنار خود بدانید. ترجمه رسمی تورنتو

ترجمه رسمی تورنتو با بهترین کیفیت و قیمت در ارائه انواع ترجمه متن و اسناد و ترجمه انواع مدارک در تهران. جهت کسب اطلاعات در مورد ترجمه رسمی تورنتو با دارالترجمه شهر تماس حاصل نمایید.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه در تهران می باشد که از تمام نقاط ترجمه پذیرش می کند. تعداد زیادی از ایرانیان از خارج کشور با ما تماس می گیرند و پس از توافقات اولیه متن های خود را ایمیل کرده و به زبان مورد نظر آنان ترجمه می شود. ترجمه از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های مدِ نظر شما در زمانی کوتاه و با هزینه ای کاملاً به صرفه را می پذیریم. ما سابقه همکاری در زمینه ترجمه رسمی یا ترجمه غیررسمی با هموطنانمان در مونترال، تورنتو، لندن، مالزی،اروپا، کشورهای حوضه خلیج فارس، آمریکا و  ... را داریم.

ترجمه رسمی تورنتو,ترجمه رسمی,دارالترجمه, دارالترجمه رسمی

ترجمه رسمی

با توجه به هزینه های زیاد برای ترجمه در خارج از کشور، هم وطنان عزیز می توانند با ارسال اسناد و مدارک خود از تورنتو و دیگر مناطق به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران، در زمانی کوتاه ترجمه ای بسیار بصرفه تر از کانادا و دیگر نقاط دریافت کنند. دارالترجمه رسمی شهر ترجمه اسناد و مدارک به همراه تائید دادگستری و وزارت خارجه را در زمانی کمتر از 48 ساعت به انجام خواهد رساند.

انواع ترجمه رسمی تورنتو

  • ترجمه رسمی متن و مقالات به زبان در تونتو
  • ترجمه انواع مدارک از جمله پاسپورت یا مدارک بین المللی
  • ترجمه اسناد و مدارک شرکتی یا شخصی

شما می توانید متون فارسی یا انگلیسی خود را به آدرس ایمیل دارالترجمه رسمی شهر ایمیل کرده تا به هر زبانی که مد نظر شما باشد، ترجمه گردد. ترجمه متون و مقالات دانشجوئی از زبان فارسی به انگلیسی، ترجمه متون از انگلیسی به فارسی و ...

ترجمه رسمی کلیه اسناد، مدارک و متون از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها را می پذیریم.