اگر به دنبال محلی برای ترجمه‌ی اصولی و تخصصی مدارک خود توسط مترجم‎های اسپانیایی هستید، باید از خدمات دارالترجمه رسمی اسپانیایی استفاده کنید. اغلب افراد برای ترجمه قانونی مدارک خود و مهاجرت به کشورهای اسپانیایی زبان از دارالترجمه اسپانیایی استفاده می‎کنند. لازم است بدانید که اولین قدم برای مهاجرت به کشور اسپانیا، بررسی مدارک موردنیاز از طریق سفارت آن کشور و سپردن آنها به دارالترجمه رسمی اسپانیایی خواهد بود.

زبان اسپانیایی از زبان های پر کاربرد در سطح بین الملل هست که علاوه بر کشور اسپانیا، در کشورهای آمریکای لاتین – که در گذشته مستعمره اسپانیا بوده اند کاربرد دارد.

دارالترجمه رسمی اسپانیایی, دارالترجمه فارسی به اسپانیایی, دارالترجمه اسپانیایی
درصورتی که نیاز به ترجمه رسمی اسپانیایی داشتید، میتوانید به چند طریق با ما در ارتباط باشید: مشاوره و ارسال فایل از طریق ایمیل، ارسال فایل از طریق شماره تماس 09193254900 در واتساپ یا تلگرام

گستره‌ی کاربرد زبان اسپانیایی

تاریخچه زبان اسپانیایی به شبه جزیره‌های ایبری برمی‎گردد و نوعی زبان رومی به حساب می‎آید. مورخان بر این باورند که این زبان در حدود 210 سال قبل از میلاد مسیح برای اولین بار استفاده شده است و در طی زمان دچار تغییراتی شده است. این تغییرات به گونه‎ای هستند که زبان مورد استفاده‌ی اسپانیایی ها تفاوت اساسی با زبان رومی سابق پیدا کرده است.

در واقع زبان اسپانیایی امروزی شباهت زیادی با زبان مورد استفاده در قرون وسطی دارد که نام‎های دیگر آن اسپانیولی، کاستیایی یا کاستیلی است. طبق آخرین آمار سازمان ملل حدود 500 میلیون از جمعیت جهان با زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند که از این نظر و پس از زبان چینی در رتبه‎ی دوم زبان‎های پرکاربرد قرار دارد. این زبان در لیست زبان‎های رسمی سازمان ملل قرار دارد و محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرده است.

یکی از پرکاربردترین زبا‌ن‌های رسمی در جهان اسپانیایی است و به همین خاطر تعداد زیادی دارالترجمه رسمی در غرب تهران و شرق آن تاسیس شده است. دارالترجمه اسپانیایی وظیفه دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن، مدارک شما را به دست مترجم‌های متعهد خود بسپارد و تقاضای شما پاسخ داده شود.

خدمات دارالترجمه رسمی اسپانیایی شامل ترجمه‌ قانونی مدارک، ترجمه متون تخصصی و ترجمه به صورت شفاهی است. در حال حاضر حدود 20 کشور در لیست سازمان ملل با زبان اسپانیایی ثبت شده‎اند که این موضوع گستره‎ی کاربرد زیاد این زبان را اثبات می‎کند. بنابراین زبان اسپانیایی به صورت رسمی در سازمان ملل ثبت شده است.

لیست دارالترجمه های رسمی اسپانیایی و خدمات آنها

تعداد زیادی دارالترجمه رسمی اسپانیایی در تهران وجود دارد که هرکدام از آنها دارای مترجم های بومی و یا با تخصص بالا هستند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان باشند. بنابراین با یک جستجوی ساده در گوگل می‎توانید به لیست بسیاری از دارالترجمه رسمی اسپانیایی در تهران دسترسی داشته باشید و به آسانی ترجمه مدارک برای ارائه به سفارت اسپانیا برای صدور ویزا را انجام دهید. در ادامه قصد داریم شما همراهان عزیز را با بخشی از خدماتی که در دارالترجمه اسپانیایی ارائه می‎شود، آشنا کنیم.

لیست دارالترجمه های اسپانیایی, دارالترجمه اسپانیایی شهر شماره 621, ترجمه اسپانیایی, ترجمه رسمی اسپانیایی

ترجمه فارسی به اسپانیایی و ترجمه اسپانیایی به فارسی

خدمات ترجمه متن‌های اسپانیایی به زبان فارسی در دفتر مرکزی دارالترجمه در تهران یا شعبات دیگر آن توسط مترجمان به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. متاسفانه خیلی از دارالترجمه های نامعتبر از نرم افزارها برای ترجمه متون استفاده می‎کنند که کیفیتی بسیار پایین دارد و قابل خواندن نیست. بنابراین باید خدمات ترجمه را به دارالترجمه رسمی اسپانیایی بسپارید که از نرم افزار استفاده نکند و ترجمه نهایی را با کیفیت بالایی تحویل دهد.

ترجمه فارسی به اسپانیایی

ترجمه اسپانیایی به انگلیسی

معمولا برای نگارش مقاله ها و یا متون تخصصی نیاز به ترجمه‎ی آن به زبان انگلیسی وجود دارد. متون تخصصی دارای واژه‌های خاص هستند که فقط مترجمین نخبه و آگاه در این زمینه توانایی ترجمه آنها را دارند. بنابراین معمولا روال کار ترجمه مقاله های اسپانیایی به انگلیسی در دارالترجمه رسمی اسپانیایی با قیمت‌های متغیر است و پس از بررسی متن توسط متخصص این زمینه، هزینه نهایی به مشتری اعلام می‎شود.

ترجمه شعر و متون ادبی اسپانیایی

یکی از خدماتی که توسط مترجمان بومی یا متخصص در این زمینه ارائه می‎شود، ترجمه‌ی متن‎های ادبی و اشعار به زبان فارسی است. شاعرانی محبوبی در کشورهای اسپانیایی زبان وجود دارند که اشعار اسپانیایی می‌سرایند. بنابراین با سپردن اشعار این شاعران محبوب به دارالترجمه اسپانیایی، می‎توانید از ترجمه فارسی آنها لذت ببرید.

خدمات ترجمه مشاغل کسب و کارها

مدیران بیزینس‌ها و استارتاپ‎هایی که دائما با خارج از کشور در ارتباط هستند به ترجمه محصولات و برند خود برای ارائه به مشتریان بین المللی نیاز دارند. بنابراین برای گسترش کسب‌و‌کار خود در سطوح بین المللی و جذب مشتریان خارجی لازم است از خدمات مربوط به مشاغل در دارالترجمه رسمی اسپانیایی استفاده کنید. به عنوان نمونه برای دوزبانه کردن سایت فروش محصولات خود لازم است که از مترجمین اسپانیایی کمک بگیرید تا محصولات شما در بازار بین المللی هم دیده شوند.

خدمات ترجمه زیرنویس فیلم‌ها

بعد از محبوبیت زیاد سریال سرقت پول که به زبان اسپانیایی و از شبکه نتفلیکس پخش شده بود، کاربران زیادی به سمت دیدن سریال‎های اسپانیایی زبان گرایش پیدا کردند. یکی از خدمات دارالترجمه اسپانیایی در این راستا، تدوین زیرنویس به صورت هماهنگ برای دیدن سریال‌ها و فهم راحت‌تر آنها است. بعضی از پادکست‎های آموزشی به زبان اسپانیایی هم وجود دارند که دارای محتوای آموزشی و سرگرم کننده هستند و می‎توان برای فهم راحت‎تر آنها هم زیرنویس طراحی کرد.

معمولا زیرنویس‌ها برای هماهنگی با فیلم در حال پخش با فرمت SRT ارائه می‎شوند که به راحتی روی فیلم اصلی سوار شده و می‌توانید ترجمه همزمان مکالمات یا مطالب مربوط به پادکست را دنبال کنید.

خدمات ترجمه مدارک برای ارائه به سفارت اسپانیا

برای مسافرت یا اقامت در کشور اسپانیا و با پاسپورت ایرانی نیاز به صدور ویزا از سوی سفارت اسپانیا وجود دارد. این سفارت برای صدور ویزا نیاز به لیستی از مدارک مثل شناسنامه، کارت ملی و مدارک تحصیلی به صورت ترجمه شده دارد.

دارالترجمه رسمی اسپانیایی برای تایید صحت مدارکی که ترجمه می‌کند، از مهر دادگستری و وزارت امور خارجه استفاده می‎کند. بنابراین برای گرفتن ویزای کاری، توریستی، ترانزیت و دعوت نامه‎‌ای نیاز به ترجمه مدارک خود در دارالترجمه اسپانیایی خواهید داشت.

طبق اعلام سایت سفارت اسپانیا در ایران، برای صدور ویزای توریستی نیاز به ترجمه مدارکی مثل آخرین فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار، جواز کسب و‎ کار یا گواهی اشتغال به تحصیل وجود دارد. بنابراین یکی از خدمات دارالترجمه رسمی اسپانیایی، ترجمه مدارک با تایید وزارت امور خارجه و یا مهر دادگستری برای ارائه به سفارت است.

صدور ویزای کاری برای مهاجرت به اسپانیا و راه اندازی کسب‌و‌کار در آنجا کمی متفاوت است و نیاز به مدارکی مثل روزنامه رسمی، پروانه وکالت، لیست پرداختی بیمه و گواهی تمکن مالی به صورت ترجمه شده برای ارائه به سفارت وجود دارد. بنابراین برای عقد قرارداد با شرکای تجاری خود در اسپانیا و گرفتن ویزای کاری، باید برای ترجمه رسمی اسپانیایی مدارک خود جهت صدور ویزا و ترجمه مدارک کمک بگیرید.

خدمات اعزام مترجم به مکان‌های مختلف

در برخی از سفرهای اروپایی یا نمایشگاه‌های بین المللی مربوط به کسب‎و‎کار نیاز به مترجم برای فهم بهتر و ترجمه همزمان احساس می‎شود. بعضی از شعبه ها یا دفاتر دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارای خدمات ترجمه شفاهی اسپانیایی هستند که مترجمینی در دسترس و آماده اعزام به مناطق مختلف از جمله نمایشگاه ها و کشورهای دیگر می‎باشند.

دارالترجمه رسمی اسپانیایی در تهران

در صورتی که به دنبال صدور ویزا و ترجمه مدارک خود برای ارائه به سفارت هستید یا می‎خواهید با مشتریان اسپانیایی زبان خود ارتباط برقرار کنید، لازم است به دنبال بهترین دارالترجمه رسمی اسپانیایی در تهران یا شهر خود باشید. لازم به ذکر است که دارالترجمه شهر شماره 621 در تهران از باسابقه‌ترین دارالترجمه‌ها در شهر تهران است و می‎توانید با خیال راحت ترجمه‌ی مدارک خود را به آن بسپارید. این دارالترجمه در کوتاه ترین زمان ممکن، مدارک شما را ارسال می‎کند و به راحتی می‌‎توانید از خدمات مختلف آن برای ترجمه به زبان فارسی و یا انگلیسی استفاده کنید.

دارالترجمه رسمی اسپانیایی در تهران
برای مشاوره و اطلاع بیشتر میتوانید با شماره تماس های: 4409160744977006 تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی اسپانیایی

– ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به اسپانیایی و ترجمه از اسپانیایی به زبان فارسی را می پذیریم.
– تأیید ترجمه اسپانیایی اسناد، نزد دادگستری و وزارت امور خارجه ایران و همچنین تائید سفارت اسپانیا در تهران را می پذیریم.- ترجمه غیر رسمی اسپانیایی کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،…
– برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از کشور اسپانیا و دیگر کشورهای اسپانیولی زبان.
– ترجمه اسپانیایی مکاتبات شخصی، تجاری و بازرگانی
– تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي

 1. دارالترجمه اسپانیایی به فارسی یا ترجمه فارسی به اسپانیایی
 2. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به ترکی
 3. دارالترجمه اسپانیایی به عربی
 4. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به انگلیسی
 5. دارالترجمه رسمی زبان اسپانیایی به فرانسه
 6. دارالترجمه اسپانیایی به ترکی
 7. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به چینی
 8. دارالترجمه  اسپانیایی به انواع زبان
 9. دارالترجمه اسپانیایی  به کردی
 10. دارالترجمه زبان اسپانیایی به زبان سوئدی
 11. دارالترجمه اسپانیایی تمام زبان های زنده دنیا

دارالترجمه مورد تایید سفارت اسپانیا: دارالترجمه رسمی اسپانیایی شهر

از مطرح ترین دارالترجمه مورد تایید سفارت اسپانیا می توان به دارالترجمه رسمی شهر اشاره نمود که شما می توانید تمام مدارکی که نیاز دارید را به این دارالترجمه بسپارید تا آنها را به بهترین شکل ترجمه نماید.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه اسپانیایی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان ، ميزبان شما عزيزان است.

به دلیل تجاربی که مترجمان ما در ترجمه اسپانیایی دارند، می توانید بهترین کیفت در ترجمه را در زبان اسپانیایی از دارالترجمه شهر دریافت نمایید. تمام ترجمه ها را در زمینه دارالترجمه اسپانیایی را ما تضمین می نماییم.

قیمت ترجمه در دارالترجمه رسمی اسپانیایی

قیمت ترجمه رسمی و قانونی اسنادی مثل مدارک، هرساله از سوی کانون مترجمان به صورت رسمی اعلام می‎شود و دارالترجمه‌ رسمی اسپانیولی ملزم به رعایت آن برای ارائه خدمات قانونی هست. اما ترجمه اسپانیایی متون تخصصی مثل مقاله‌ها یا شهرهای ادبی برای قیمت گذاری نیاز به بررسی و اعلام نظر متخصصان این زمینه دارند. بنابراین ترجمه متون تخصصی به حجم مطالب، تعداد صفحات و موضوع آن بستگی دارد و نمی‎توان نرخی ثابت اعلام کرد.

در کنار تضمین کیفیت در ترجمه، شما با خیال راحت از قیمت ترجمه می توانید به ما اعتماد نمایید و تمام ترجمه های خود را به دارالترجمه شهر بسپارید. همچنین جهت ترجمه فارسی به کردی کردستان یا ترجمه فارسی به ترکی و حت سایر زبان ها می توانید با ما همکاری نمایید.