در دارالترجمه آلمانی ، ترجمه رسمی فارسی به آلمانی و ترجمه از آلمانی به فارسی را می پذیریم. ترجمه رسمی و غیررسمی زبان آلمانی را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات مربوط به ترجمه رسمی از زبان فارسی به آلمانی و ترجمه رسمی از زبان آلمانی به فارسی می باشد. ترجمه اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان آلمانی و دیگر زبان ها، توسط مترجمان رسمی و خبره دادگستری انجام می گیرد.

دارالترجمه آلمانی, لیست دارالترجمه های آلمانی تهران

دادگستری و وزارت خارجه نیز با توجه به عدم محدودیت نوع سند و مدرک، ترجمه رسمی آلمانی این اسناد و مدارک را تائید خواهند کرد. همچنین برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان آلمانی به فارسی، ابتدا این اسناد باید به تائید کنسولی و یا سفارت ایران در کشور آلمان رسیده باشند و سپس به تائید وزارت خارجه ایران برسند (جهت تائید مهر کنسولی یا سفارت خود در آلمان) در غیر اینصورت ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از آلمان غیر قانونی بوده و مترجم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بعد از این مرحله، اسناد از آلمانی به فارسی ترجمه شده و ترجمه رسمی جهت تائید دادگستری ارسال خواهد شد.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند، علاوه بر ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی ایران، باید ترجمه رسمی از ریزنمرات و پایان تحصیلات دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی را نیز تهیه نمایند. ترجمه رسمی باید علاوه بر تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، به تائید سفارت آلمان در ایران نیز برسد. کشور آلمان تنها کشوری است که نیاز به ترجمه مدارک دوره متوسطه دارد.

دارالترجمه آلمانی فوری, دارالترجمه آلمانی مورد تایید سفارت

دارالترجمه رسمی آلمانی علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به آلمانی و یا آلمانی به فارسی و تائید دادگستری و وزارت خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید ترجمه رسمی را نزد سفارت آلمان در تهران قبول خواهد کرد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک، ترجمه غیررسمی از زبان فارسی به آلمانی و برعکس را برای کلیه متون می پذیرد. ترجمه غیررسمی زبان آلمانی توسط افراد خبره و مسلط به زبان آلمانی انجام خواهد شد.

دارالترجمه رسمی شهر با بهره مندی از مترجمان رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمات ترجمه در تمامی حوزه ها و رشته های تخصصی می باشد. ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی اسناد و مدارک تجاری، ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی مدارک تحصیلی، شغلی و همچنین ترجمه آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی مکاتبات شخصی، اداری، تجاری. ترجمه آلمانی به فارسی برشورها و کاتالوگ های دارویی و راهنمای استفاده و مصرف دیگر کالاها.  

خدماتی از دارالترجمه آلمانی

دارالترجمه از آلمانی به فارسی، ترجمه شناسنامه

دارالترجمه آلمانی به فارسی، ترجمه پایان خدمت

دارالترجمه آلمانی به فارسی

دارالترجمه آلمانی به انگلیسی

دارالترجمه آلمانی به عربی

دارالترجمه آلمانی به روسی

دارالترجمه آلمانی به فارسی

دارالترجمه آلمانی به ترکی

دارالترجمه زبان آلمانی به فرانسه

دارالترجمه رسمی آلمانی (دارالترجمه رسمی شهر) ترجمه کلیه متون و اسناد رسمی و غیر رسمی از زبان آلمانی به فارسی و از فارسی به آلمانی را در کمترین زمان انجام می دهد. با توجه به مهاجر پذیر بودن کشور آلمان، حجم و میزان ترجمه اسناد و مدارک افزایش چشمگیری داشته و بخش بزرگی از کارهای پذیرش شده در دفتر ترجمه شهر مربوط به حوزه زبان آلمانی می باشد.

ترجمه رسمی به آلمانی اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و امور خارجه در اسرع وقت می پذیریم. در صورت نیاز شما عزیزان، ترجمه اسناد و مدارک زبان آلمانی را به تائید سفارت آلمان می رسانیم. افرادی که قصد ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش را دارند، نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی دوره دبیرستان ، پیش دانشگاهی را دارند. ترجمه رسمی فارسی به آلمانی باید به تائید دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت آلمان در تهران برسد.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه آلمانی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و بصرفه، ميزبان شما عزيزان است . 

از جمله خدمات ارائه شده دارالترجمه رسمی آلمانی

– ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به آلمانی و از آلمانی به فارسی.
– تأیید ترجمه آلمانی اسناد و متون نزد دادگستری و وزارت امور خارجه ایران و همچنین تائید سفارت آلمان در تهران.
– ترجمه غیر رسمی آلمانی کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قرارداد های تجاری،…
– برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از آلمان نزد سفارت این کشور در تهران
– ترجمه آلمانی مکاتبات شخصی و تجاری
– تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي

لیست دارالترجمه های رسمی تهران آلمانی

اگر به دنبال لیست دارالترجمه مورد تایید سفارت آلمان در تهران هستید، بهترین مورد دارالترجمه رسمی آلمانی شهر می باشد و شما با اطمینان خاطر می توانید مدارک خود را به ما بسپارید.

دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه رسمی غرب تهران ) از دارالترجمه فعال و موفق در زمینه زبان آلمانی می باشد. دارالترجمه رسمی شهر جهت ترجه رسمی زبان فارسی به آلمانی و همچنین ترجمه آلمانی به فارسی کلیه اسناد، مدارک و متون در خدمت شما عزیزان می باشد.