اگر دنبال ترجمه ای مطمئن از زبان فارسی به کره ای و ترجمه از کره ای به فارسی هستید با ما تماس بگیرید. دارالترجمه رسمی شهر (شماره 621) جهت ترجمه فارسی به کره ای و کره ای به فارسی در خدمت شما می باشد.

ترجمه فارسی به کره ای و ترجمه انگلیسی به کره ای

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه کره ای) در زمینه ترجمه فارسی به کره ای می باشد که ترجمه اسناد و مدارک و همچنین ترجمه به کره ای متون غیر رسمی (کاتالوگ، بروشور، متون دانشجویی، مقالات، مکاتبات تجاری و شخصی و قراردادها و …) را شامل می شود. همچنین علاوه بر ترجمه از فارسی به کره ای، امور مربوط به تائید سفارت کره در تهران را نیز می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر ترجمه کلیه متون و اسناد را بصورت غیررسمی از زبان کره ای به فارسی و از ترجمه فارسی به کره ای را در کمترین زمان انجام می دهد.

علاوه بر ترجمه از زبان فارسی به کره ای، ترجمه اسناد و مدارک را از فارسی به انگلیسی، آلمانی، ترکی، روسی و سایر زبان های رسمی دنیا را می پذیریم. ترجمه رسمی مئدارک همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه ایران را می پذیریم.

ترجمه انگلیسی به کره ای

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه کره ای و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان، ميزبان شما عزيزان است .
از جمله خدمات ارائه شده شامل:
  • ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به کره ای و از کره ای به فارسی
  • تأیید مدارک و کپی برابر اصل نمودن آنها نزد سفارت کره در تهران.
  • ترجمه غیر رسمی کره ای کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،…
  • برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از کره
  • ترجمه کره ای مکاتبات شخصی و تجاری

تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي