پذیرش ترجمه فارسی به سوئدی همراه با تائید ترجمه نزد دادگستری و وزرات امور خارجه در دارالترجمه رسمی در تهران صورت میگیرد. دارالترجمه رسمی شهر آماده پذیرش اسناد، مدارک و متون جهت ترجمه از سوئدی به فارسی و همچنین ترجمه از فارسی به سوئدی از تمام نقاط می باشد. با توجه به هزینه بسیار بالای ترجمه در سوئد، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از خارج ایران به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران ارسال نمائید تا ظرف 3 تا 4 روز کاری ترجمه سوئدی به فارسی و یا فارسی به سوئدی اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما در سوئدی یا هر آدرس دیگری ارسال کنیم.

ترجمه فارسی به سوئدی یا ترجمه سوئدی به فارسی ترجمه زبان سوئدی

جهت ترجمه حتی یک لغت از زبان سوئدی به فارسی و یا فارسی به سوئدی با ما تماس بگیرید.

ترجمه ریز نمرات و دانشنامه تحصیلی از زبان فارسی به سوئدی و ترجمه از سوئدی به فارسی ریزنمرات

ترجمه رسمی فارسی به سوئدی سند ازدواج، شناسنامه، پاسپورت و کارت ملی از فارسی به سوئدی

ترجمه رسمی سند ملک از فارسی به سوئدی به صورت رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه

ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و … از سوئدی به فارسی و یا از فارسی به سوئدی در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول شما.

ترجمه سوئدی به فارسی

اسناد و مدارک صادر شده از کشور سوئد، ابتدا باید به تائید کنسولی یا سفارت ایران در کشور سوئد رسیده باشد. سپس باید به تائید وزارت امورخارجه ایران برسد و بعد از این مرحله می باشد که مترجم رسمی قوه قضائیه اجازه ترجمه اسناد را خواهد داشت.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمین رسمی قوه قضائیه در زمینه زبان سوئدی آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی به شما عزیزان می باشد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی از زبان فارسی به سوئدی، ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی از زبان فارسی به سوئدی، ترجمه رسمی اسناد و مدارک شغلی از زبان سوئدی به فارسی، ترجمه رسمی مدارک ملکی از زبان سوئدی به فارسی.

ترجمه سوئدی به فارسی کارت ملی، ترجمه سوئدی به فارسی شناسنامه، ترجمه سوئدی به فارسی پایان خدمت، ترجمه سوئدی به فارسی دانشنامه، ترجمه سوئدی به فارسی ریزنمرات، ترجمه سوئدی به فارسی گواهی های فنی و حرفه ای، ترجمه سوئدی به فارسی عقدنامه، ترجمه سوئدی به فارسی سند ملک، ترجمه سوئدی به فارسی بنچاق، ترجمه سوئدی به فارسی وکالتنامه، ترجمه سوئدی به فارسی تعهدنامه، ترجمه سوئدی به فارسی گذرنامه، ترجمه سوئدیبه فارسی اجاره نامه، ترجمه سوئدی به فارسی صورتحساب های مالی شرکت ها، ترجمه سوئدی به فارسی پایان تحصیلات ابتدایی، ترجمه سوئدی به فارسی پایان تحصیلات راهنمایی و دبیرستان، ترجمه سوئدی به فارسی حساب های مالیاتی، ترجمه سوئدی به فارسی پرینت حساب بانکی، ترجمه سوئدی به فارسی پروانه های فعالیت های تجاری و شغلی .

دارالترجمه رسمی سوئدی (شماره 621) از دارالترجمه رسمی های فعال در حوزه زبان سوئدی می باشد و این دارالترجمه رسمی سوئدی، تمام امور این زبان را جهت ترجمه انجام میدهد. یکی دیگر از زبان های پرطرفدار برای ترجمه متون و مدارک، زبان سوئدی می باشد. شما میتوانید ترجمه انواع مدارک از جمله ترجمه رسمی سند مالکیت و سایر مدارک را به زبان سوئدی با بهترین قیمت و کیفیت دریافت نمایید.

همچنین اگر به دنبال ترجمه رسمی مدارک فنی و حرفه ای به زبان سوئدی می باشید، دارالترجمه رسمی شهر می توانید با مجرب ترین مترجمان خود، این کار را با مهر رسمی انجام دهد.

جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به سوئدی محدودیتی وجود ندارد اما برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور سوئد، این اسناد ابتدا باید به تائید سفارت یا کنسولی ایران در سوئد (یا به تائید سفارت سوئد در تهران) برسند و سپس وزارت امور خارجه ایران آنها را تائید کند، سپس مترجم رسمی زبان سوئدی حق ترجمه رسمی اسناد را دارد.

ترجمه فارسی به سوئدی, دارالترجمه رسمی سوئدی, ترجمه به سوئدی

دارالترجمه شهر از نخستین دارالترجمه های رسمی در تهران می باشد که اسناد و مدارک را جهت ترجمه از زبان فارسی به سوئدی و همچنین از سوئدی به فارسی پذیرش می کند. زبان سوئدی در ایران دارای مترجم رسمی می باشد و جهت تسهیل در امر ترجمه می توانید اسناد خود را به ما بسپارید. ترجمه رسمی از فارسی به سوئدی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

ترجمه رسمی و غیر رسمی از زبان سوئدی به فارسی و از فارسی به سوئدی بخشی از خدمات قابل ارائه از طرف دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه رسمی سوئدی) می باشد که شامل موارد زیر است:

1- ترجمه رسمی اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، ملکی، شغلی و …) از زبان فارسی به سوئدی و از سوئدی به فارسی.

2- تایید ترجمه رسمی مدارک نزد دادگستری و وزارت خارجه.

3- تائید ترجمه و همچنین کپی برابر اصل اصل مدارک صادر شده از زبان سوئدی، نزد سفارت سوئد در اسرع وقت

4- ترجمه غیر رسمی کلیه متون غیر رسمی از زبان سوئدی به فارسی یا هر زبان زنده دیگر در اسرع وقت.

دارالترجمه رسمی شهر- دارالترجمه رسمی سوئدی

دارالترجمه رسمی سوئدی

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی و دیگر زبان های زنده به زبان سوئدی می باشد. ترجمه از زبان فارسی به سوئدی اسناد و مدارک هویتی، ملکی (ترجمه رسمی سند مالکیت)، تحصیلی، شغلی، تجاری و … و همچنین ترجمه غیررسمی از زبان فارسی به سوئدی متون، کاتالوگ، و بروشور و …