ترجمه شفاهی و ترجمه فیلم را می پذیریم.

مترجم و همراه را از ما بخواهید. دارالترجمه رسمی در تهران آماده اعزام مترجم همراه جهت همراهی شما و ترجمه شفاهی در جلسات و ملاقات ها. سراغ مترجم همراه (شفاهی) را از ما بگیرید. مترجم های همکار ما، می توانند شما را در سمینارها و ملاقات های تجاری و اداری همراهی کنند.

دارالترجمه شهر ارائه دهنده خدمات ترجمه بصورت شفاهی و اعزام مترجم همراه جهت حضور در کنفرانس ها، سمینارها و همچنین اعزام مترجم برای همراهی شما در خارج از کشور می باشد.

ترجمه شفاهی در دارالترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک، در اعزام مترجم همراه و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. مترجمان دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سفرهای تجاری، توریستی، زیارتی و … به تمام نقاط، همراهی کنند. علاوه براین جهت ترجمه ، می توانند شما را در سمینارها و همایش های داخلی و خارجی همراهی کنند. شما در صورت داشتن فایل های صوتی از هر زبان به زبانی دیگر جهت دریافت ترجمه ای با کیفیت می توانید آنها را به ما بسپارید تا در زمان مورد نظر شما ترجمه مکتوب یا شفاهی را تحویل دهیم. ترجمه شفاهی اشعار و قطعات ادبی و سایر متون در هر زمینه ای را به ما واگذار کنید. ترجمه فیلم، ترجمه فایل های صوتی، ترجمه سخنرانی ها، ترجمه شفاهی هر آنچه که مورد نظر شما باشد را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری حرفه ای آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و ترجمه غیررسمی به شما می باشد. برای ترجمه اسناد و متون با ما تماس بگیرید. حتی شما برای ترجمه فارسی به کردی سنندج یا سایر زبان ها به صورت شفاهی هم می توانید با دارالترجمه رسمی شهر تماس حاصل نمایید.

ترجمه شفاهی

علاوه بر اعزام مترجم و ترجمه شفاهی، با ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها در خدمت شما هستیم.

ترجمه اخبار، ترجمه سخنرانی ها، ترجمه آهنگ و موسیقی، ترجمه سمینارهای علمی، ترجمه از فارسی به انگلیسی، ترجمه از انگلیسی به فارسی، ترجمه از فارسی به دیگر زبان ها.