ترجمه رسمی گواهینامه

ترجمه رسمی کوهینامه کوتاه مدت دوره آموزشی به زبان انگلیسی

ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت و گواهینامه های صادره از سازمان فنی حرفه ای کشور را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم. ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها را پذیرا هستیم.

ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت، ترجمه گواهینامه، ترجمه انگلیسی گواهینامه

ترجمه رسمی گواهی های کوتاه مدت از زبان فارسی به انگلیسی، روسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی و سایر زبان های زنده همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

جهت تائید گواهینامه های کوتاه مدت نیاز به اصل گواهی به همراه کپی روزنامه رسمی و یا کپی مجوز فعالیت شرکت یا موسسه صادر کننده گواهینامه که روی آن مُهر شرکت یا موسسه خوده باشد، هست. گواهینامه های صادر شده از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور نیاز به تائید سازمان فنی و حرفه ای دارند و شما عزیزان با مراجعه به دارالترجمه شهر یا دیگر دارالترجمه ها می توانید درخواست تائید را گرفته و به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران، میدان بهمن، سازمان فنی و حرفه ای کشور

آدرس فوق تنها مرکز تائید گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و معمولا بین 1 تا 2 روز جهت تائید این گواهی ها زمان لازم می باشد. اما در شرایط خاص تائید اسناد و گواهینامه ها را بصورت فوری انجام می دهند

ترجمه رسمی گواهینامه کوتاه مدت فوری

گواهینامه های دوره های آموشی کوتاه مدت بیانگر نوع آموزش های خاص به افراد هست. در صورت اقامت در هر یک از کشورها، جهت پیدا کردن شغل مناسب، ترجمه رسمی این گواهی ها به همراه تائیدات لازم دادگستری و وزارت امور خارجه، می تواند به عنوان امتیازی مهم در پیدا کردن شغل موثر باشد. البته قبل از آن نیز در زمان درخواست ویزا به عنوان امتیازی مثبت به شمار می آیند.

علاوه بر ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت، دارالترجمه رسمی شهر ترجمه رسمی کلیه اسناد (مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و … )را از زبان فارسی به انگلیسی و … می پذیرد. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را در اسرع وقت می پذیریم.

انواع ترجمه رسمی گواهینامه توسط دارالترجمه رسمی شهر

  • ترجمه گواهینامه های کوتاه مدت از فارسی به ایتالیایی
  • ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت از فارسی به آلمانی
  • ترجمه  گواهینامه های کوتاه مدت از فارسی به فرانسه
  • ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت به زبان اسپانیولی
  • ترجمه رسمی گواهینامه های کوتاه مدت از فارسی به تمام زبان های زنده دنیا و از دیگر زبان ها به زبان فارسی.