ترجمه رسمی پاسپورت بصورت فوریترجمه رسمی پاسپورت, ترجمه رسمی, دارالترجمه, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی در تهران

جهت ترجمه رسمی پاسپورت از فارسی به فرانسه و دیگر زبان ها با ما تماس بگیرید.ترجمه رسمی پاسپورت همراه با تائیدات دادگستری، خارجه و سفارت را می پذیریم.

ترجمه پاسپورت به انگلیسی همره با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه

ترجمه رسمی پاسپورت بصورت فوری

پذیرش ترجمه رسمی پاسپورت از زبان فارسی به تمامی زبان های زنده دنیا، بخصوص ترجمه رسمی پاسپورت همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه در دارالترجمه رسمی شهر انجام می گردد.

پاسپورت برای سفر به کشورهای انگلیسی زبان صرفاً نیاز به کپی برابر اصل دارد (اما در صورت سفارش شما به انگلیسی نیز ترجمه می شود) در این روش از صفحات 1 تا 11 پاسپورت (و در صورتی که ویزا و یا مُهر ورود و خروج خورده باشد، از این صفحات هم) کُپی تهیه می شود و مهر مترجم رسمی زبان انگلیسی به همراه مُهر برابر اصل روی تمام این برگه های کُپی زده شده و سپس تمام صفحات کپی در یک پلمپ تنظیم و جهت تائید به دادگستری و وزارت خارجه ارسال خواهند شد.

ترجمه رسمی پاسپورت

برای زبان های غیر انگلیسی مترجم رسمی زبان مربوطه، پاسپورت را به آن زبان ترجمه کرده و روی سربرگ قوه قضائیه و با مُهر مترجم زبان مربوطه تنظیم می نماید و جهت تائید به دادگستری و وزارت خارجه ارسال خواهد کرد. دارالترجمه رسمی شهر ترجمه پاسپورت را از زبان فارسی به زبان های ترکی، ایتالیایی، آلمانی، عربی، کردی، فرانسه، اسپانیایی و … زبان ها می پذیرید.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات نوین ترجمه به شما مشتریان گرامی می باشد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی،همچنین ترجمه رسمی مدارک شغلی، مِلکی و هر سند قانونی از زبان فارسی به دیگر زبان های زنده دنیا در دارالترجمه رسمی صورت می پذیرد.

در این دارالترجمه پاسپورت و گذرنامه ها به تمام زبان ها ترجمه می گردند. ترجمه رسمی پاسپورت، اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسه، اسپانیولی، عربی، روسی، کردی، استانبولی، ترکی، چینی و… همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم.