ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات بصورت فوری می پذیریم.

برای ترجمه رسمی مدارک پیش دانشگاهی و تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت خارجه نیاز به اصل گواهی مَمهور به سه مُهر معرفی شده در پایین گواهی (امتحانات، آموزشگاه و آموزش و پرورش منطقه) می باشد. همچنین از ابتدای اسفند 1391 نیاز به تائید اداره کّل آموزش و پرورش استان در پشت گواهی مربوط به پایان تحصیلات می باشد. ریز نمرات پیش دانشگاهی نیز باید دارای شرایط درج شده باشد. سپس با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت، بایستی اقدام به تهیه گواهی تحصیلی نمائید.

ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات

شرایط لازم جهت ترجمه و تائید دادگستری و وزارت خارجه مدارک دوره پیش دانشگاهی:

افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارند، باید حداقل یک نسخه ترجمه رسمی از آخرین مدارک تحصیلی در ایران را به همراه داشته باشند. ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه باید به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه گواهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی، آماده ارائه ترجمه کلیه اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه به دیگر زبان ها می باشد.

ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات

دارالترجمه رسمی شهر بهترین دارالترجمه رسمی غرب تهران می باشد و با سالها سابقه در زمینه ترجمه مدارک می تواند مدارک و اسناد شما را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به شما تحویل بدهد.