یکی از موارد برای افرادی که مهاجرت میکنند برای اثبات شغل و درآمد ماهیانه که قبلا داشته اند لازم است که فیش حقوقی ترجمه (ترجمه رسمی فیش حقوقی) شود چرا که بیانگر میزان دریافتی شخص می باشد تا بتواند ثابت کند در محل کار قبلی چقدر دریافتی داشته است. ترجمه رسمی فیش حقوقی به انگلیسی و دیگر زبان ها همراه با تائیدات توسط دارالترجمه رسمی در تهران صورت میگیرد

جهت ترجمه فیش حقوقی از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان، صرفاً نیاز به اصل فیش حقوقی می باشد. ترجمه رسمی فیش حقوقی، جهت تائید نزد دادگستری و وزارت امور خارجه، نیاز به گواهی سابقه بیمه یا دفترچه بیمه شخص را دارد. فیش حقوقی بیانگر وضعیت درآمد شما می باشد و در موضوع مربوط به درخواست ویزا از سفارت ها موثر می باشد.

ترجمه رسمی فیش حقوقی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی

در کنار ترجمه کلیه اسناد و مدارک بصورت رسمی، ترجمه غیررسمی مقالات، برشور ، رزومه و … را می پذیریم. ترجمه غیررسمی از فارسی به انگلیسی و سایر زبان های زنده را می پذیریم. ترجمه رسمی سند مالکیت و ترجمه رسمی مدارک فنی و حرفه ای را به بهترین شکل از دارالترجمه شهر بخواهید.

برای دریافت ترجمه ای رسمی از اسناد و مدارک خود با ما تماس بگیرید. مترجم های همکار دارالترجمه رسمی شهر با تجربه بالا می توانند ترجمه ای با کیفیت و مقرون بصرفه به شما ارائه دهند. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از جمله ترجمه فیش حقوقی، حکم کارگزینی و … می باشد.

ما علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، امور مربوط به تائید ترجمه نزد دادگستری، خارجه و برخی سفارت های دایر در تهران را نیز می پذیریم. ترجمه رسمی اسناد و مدارک را ظرف 2 تا 3 روز کاری می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها آمادگی خود را اعلام می دارد. ترجمه رسمی ریزنمرات، دانشنامه، ترجمه رسمی شناسنامه، ترجمه کارت ملی، ترجمه رسمی سند ملک و … را می پذیریم.

دیگر خدمات ترجمه رسمی فیش حقوقی

ترجمه رسمی فیش حقوقی به انگلیسی

ترجمه فیش حقوقی به زبان فرانسوی

ترجمه فیش حقوقی به زبان اسپانیولی

ترجمه رسمی فیش حقوقی به استانبولی

اگر نیاز داشتید تا ترجمه فارسی به کردی کردستان یا ترجمه فارسی به ترکی بر روی فیش حقوقی صورت بگیرد، میتوانید با ما تماس حاصل نمایید و ما در اولین فرصت و به صورت با کیفیت این کار را برای شما انجام خواهیم داد.