ترجمه رسمی ریز نمرات دوره راهنمایی همراه با تائیدات

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی می باشد.

ترجمه رسمی ریز نمرات دوره راهنمایی و دبیرستان را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم. جهت ترجمه رسمی ریزنمرات دوره راهنمایی و دیگر مقاطع تحصیلی از زبان فارسی به دیگر زبان ها، نیاز به اصل ریزنمرات مورد تائید آموزشگاه، اداره آموزش و پرورش شهرستان می باشد. در صورت نیاز به تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت امور خارجه، اصل ریز نمرات و پایان تحصیلات علاوه بر تائیدات ذکر شده باید به تائید اداره کل آموزش و پرورش استان محل تحصیل نیز برسند و سپس در دفتر پیشخوان دولت درخواست تائیدیه تحصیلی شود و به آدرس دارالترجمه (کد 621) ارسال شود. در غیر اینصورت دادگستری و وزارت خارجه از تائید ترجمه رسمی خودداری خواهند کرد و دارالترجمه مسئولیتی در قبال عدم تائید ترجمه نخواهد داشت.

ترجمه رسمی ریز نمرات دوره راهنمایی

علاوه بر ترجمه رسمی ریزنمرات و دیگر مدارک تحصیلی، دارالترجمه رسمی شهر آماده ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگیسی و سایر زبان ها می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمین قوه قضائیه، آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی می باشد. ترجمه رسمی ریزنمرات دوره ابتدایی، ترجمه رسمی ریزنمرات دوره راهنمایی، ترجمه ریز نمرات دوره متوطه و پیش دانشگاهی، ترجمه رسمی ریزنمرات دوره کاردانی و کارشناسی، ترجمه ریز نمرات مقاطع تحیلات تکمیلی از زبان فارسی به تمامی زبان های زنده و از دیگر زبان ها به زبان فارسی

ترجمه رسمی ریزنمرات دوره راهنمایی و دیگر مقاطع تحصیلی به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را در زمان درخواستی شما به انجام می رسانیم.

ترجمه رسمی ریزنمرات دوره راهنمایی از زبان فارسی به زبان آلمانی

ترجمه ریزنمرات دوره راهنمایی از فارسی به روسی

ترجمه رسمی ریزنمرات از فارسی به اسپانیولی

ترجمه رسمی ریز نمرات دوره راهنمایی به آذری