انواع ترجمه کردی

دارالترجمه رسمی در تهران در ترجمه کردی، ترجمه رسمی کلیه مدارک و اسناد به زبان کردی را پذیرش می کند. همچنین در این مورد مانند تمامی موضوعات ترجمه نیازمند به  تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه انجام می پذیرد. دارالترجمه شهر از دارالترجمه های با سابقه در امر ترجمه رسمی و غیررسمی اسناد و متون از زبان فارسی به کردی و همچنین ترجمه از زبان کردی به فارسی می باشد.

ترجمه کردی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دارالترجمه شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه کردی در ایران می باشد. ما با همکاری افراد تحصیل کرده کُرد زبان و مسلط به زبان فارسی آماده ارائه بهترین ترجمه کردی به شما عزیزان هستیم. تجار و شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری و حضور در بازارهای اقلیم کردستان عراق را دارند، جهت صرفه جویی در وقت و هزینه می توانند اسناد، مدارک و مکاتبات تجاری خود را جهت ترجمه رسمی یا غیررسمی به زبان کردی به دارالترجمه رسمی شهر بسپارند. همچنین جهت کسب اطلاع از شرایط ثبت شرکت یا دایر نمودن شعبه شرکت در منطقه اقلیم کردستان می توانید از ما مشورت بگیرید.

همچنین تجار و بازرگانانی که در بازارهای اقلیم کردستان فعالیت دارند، می توانند اسناد و مدارک خود را جهت ترجمه از زبان فارسی به کردی و ترجمه از کردی به فارسی را به ما بسپارند. ترجمه رسمی و غیررسمی کلیه قراردادها و مکاتبات تجاری و بازرگانی را در حوزه زبان کردی می پذیریم.

خدمات ترجمه کردی

- پذیرش ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک را از فارسی به کردی سورانی

- ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک از زبان فارسی به کردی و ترجمه از زبان کردی به فارسی

- تائید ترجمه رسمی کردی نزد دادگستری و وزارت امور خارجه

- تائید ترجمه کردی نزد سفارت عراق در تهران

ترجمه رسمی کردی اسناد و مدارک، ترجمه کردی گواهی های صادر شده در ایران یا اقلیم کردستان، ترجمه رسمی کردی قراردادهای بین شرکت های ایرانی و طرف کُرد آنها، ترجمه کردی بروشورها و کاتالوگ ها از فارسی به کردی و یا از کردی به فارسی، ترجمه رسمی کردی اشعار و آثار ادبی، ترجمه کردی کاتالوگ تولیدات ایران برای فروش در بازارهای اقلیم کردستان، ترجمه کردی مکاتبات بازرگانی و شخصی. علاوه بر این مترجمین ما می توانند برای شما عزیزان در سفرهای تجاری یا گردشگری به اقلیم کردستان همراهی مطمئن باشند.

ترجمه فارسی به کردی شناسنامه

ترجمه فارسی به کردی پاسپورت

ترجمه رسمی از زبان فارسی به کردی گواهی صلاحیت پیمانکاری

ترجمه فارسی به کردی ریزنمرات

ترجمه رسمی فارسی به کردی دانشنامه