دارالترجمه رسمی شهر (شماره 621) آماده ارائه خدمات سفارش ترجمه به تمامی زبان های زنده می باشد.

ما تمامی انواع  ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه غیررسمی متون را می پذیریم. دفتر ترجمه رسمی شهر با بهره مندی از مترجمین با سابقه درخشان، آماده پذیرش ترجمه اسناد و مدارک شما عزیزان می باشد. ترجمه رسمی مدارک و اسناد را از فارسی به تمامی زبان های زنده می پذیریم.

افرادی که قصد ادامه تحصیلی در خارج از ایران را دارند و یا برنامه مهاجرت به خارج از کشور زا دارند، برای انجام امور و پیگیری کارها در خارج از ایران نیاز به ترجمه رسمی برخی از اسناد و مدارک تحصیلی و سوابق شغلی خود در ایران دارند تا بتوانند شغل مناسب با تحصیلات و حرفه خود را به دست آورند.

ثبت سفارش ترجمه

برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک همراه با تائیدات دادگستری و خارجه با ما تماس بگیرید.

دارالترجمه رسمی شهر (شماره 621) سفارش ترجمه از فارسی به انگلیسی و دیرگر زبان ها را می پذیرد. سفارش ترجمه متون و مقالات غیررسمی، سفارش ترجمه رسمی را می پذیریم. شما عزیزان می توانید  ترجمه مدارک خود را برای دفتر ترجمه شهر ایمیل، پیک و یا پست نمائید.

ترجمه رسمی سفارش شما را ظرف مدت 24 ساعت انجام خواهیم داد. ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک را از زبان فارسی به انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسه و … را می پذیریم. ترجمه رسمی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز، تائید ترجمه نزد برخی سفارت ها در تهران را می پذیریم.

 دارالترجمه رسمی جهت سفارش ترجمه

ما با همکاری مترجمان خبره و رسمی قوه قضائیه آماده انجام سفارشات ترجمه شما از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها هستیم. همچنین در صورت نیاز شما، ترجمه از انگلیسی و سایر زبان ها را به فارسی می پذیریم. ترجمه غیررسمی و ترجمه رسمی را همراه با تائیدات دادگستری و خارجه می پذیریم. دارالترجمه شهر یکی از معتبرترین دارالترجمه رسمی غرب تهران می باشد و با سالها سابقه در خدمت رسانی حاضر می باشد.

تنها کافی است از طریق تماس یا ایمیل با ما در ارتباط باشید تا بهترین ترجمه را از ما دریافت کنید.