زبان های ترجمه

در این دارالترجمه، زبان های ترجمه برای کلیه اسناد و مدارک همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه انجام می پذیرد. همکاران دارالترجمه رسمی شهر، در واقع مترجمان رسمی قوه قضائیه هستند که خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی را به تمام زبان های زنده دنیا به فارسی و برعکس را ارائه می دهند.

زبان های ترجمه,ترجمه,دارالترجمه,دارالترجمه رسمی,دارالترجمه رسمی در تهران,ترجمه رسمی

سابقه و خبرگی در ترجمه امری مهم است. در زمینه ها و رشته های تخصصی، ترجمه مقالات و متون علمی و دانشگاهی و ترجمه های رسمی با مترجم های با سابقه ای همکاری میکنیم. اگر به دنبال ترجمه ای  روان و بصرفه هستید میتوانید با انتخاب دارالترجمه رسمی در تهران، به آن دست یابید. بیشترین حجم کار ترجمه، مربوط به ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی هست و سپس ترجمه از زبان فارسی به فرانسه، ایتالیایی، عربی، پرتغالی، کردی، ترکی، و ... قرار دارند.

زبان های ترجمه

انجام ترجمه کلیه اسناد و مدارک در کوتاه ترین زمان از زبان فارسی به انگلیسی، آلمانی، روسی، ایتالیایی، فرانسه، ترکی استانبولی، ترکی آذری و ... از ویژگی های خوب این دارالترجمه رسمی می باشد.

زبان های ترجمه مورد استفاده: ترجمه از فارسی به انگلیسی،عربی، روسی، آلمانی، ترکی استامبولی، آذری، کردی، فرانسه، ایتالیایی، اسپانیولی، پرتغالی، چینی،  ژاپنی، سوئدی، اکراینی، لاتین، هندی، کره ای و ... در واقع  به تمامی زبان های زنده دنیا ترجمه صورت میگیرد. نکته ای که باید به آن توجه داشت، تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه ایران برای ترجمه های رسمی نیاز است. دارالترجمه رسمی شهر با در نظر داشتن این تائیدات ترجمه ها را با کیفیت و کمترین زمان ممکن انجام می دهد.