دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران

دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران در غرب تهران می باشد. ما با همکاری مترجمان رسمی و با سابقه درخشان در امر ترجمه،آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی دارالترجمه رسمی در تهران به شما عزیزان می باشیم.

جهت ترجمه ای سریع و بصرفه می توانید با ما تماس بگیرید. دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در امر ترجمه رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

داارلترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی به کلیه زبان ها می باشد. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه.

دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران

دفتر دارالترجمه رسمی شهر از دفاتر رسمی و دارای مجوز فعالیت از اداره امور مترجمان رسمی امور قوه قضائیه (شماره 621) در شهر تهران می باشد.

زمینه فعالیت دفتر مرکزی دارالترجمه، ترجمه رسمی از فارسی به کلیه زبان های زنده همراه با تائید دادگستری، وزارت خارجه و برخی از سفارتخانه های دایر در تهران می باشد. هزینه های مربوط به سفارت ها، بسته به سفارت هر کشور، متفاوت می باشد.

دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران

برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک شرکت های و مدارک تجاری و بازرگانی با دارالترجمه رسمی شهر وافع در تهران تماس بگیرید. ما ترجمه رسمی اسناد و مدارک را همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه برای زبان مورد نظر شما انجام می دهیم. علاوه بر ترجمه رسمی اسناد، ترجمه غیررسمی متون و مقالات را از فارسی به دیگر زبان ها و همچنین از زبان های غیر فارسی به زبان فارسی می گذیریم. ترجمه برشور، کاتالوگ و رزومه را از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها می گدیریم. ترجمه ای با کیفیت و بصرفه را از ما بخواهید.

علاوه بر این ترجمه غیررسمی کلیه متون، مقالات، فایل های صوتی، فایل های ویدئوئی و مکتوبات از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها / ترجمه از انگلیسی و دیگر زبان ها به فارسی می باشد.