دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران

دفترمرکزی دارالترجمه رسمی در تهران در غرب تهران می باشد. ما با همکاری مترجمان رسمی و با سابقه درخشان در امر ترجمه،آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی دارالترجمه رسمی در تهران به شما عزیزان می باشیم.

جهت ترجمه ای سریع و بصرفه می توانید با ما تماس بگیرید. دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در امر ترجمه رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

داارلترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی به کلیه زبان ها می باشد. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه.

دفتر دارالترجمه رسمی شهر از دفاتر رسمی و دارای مجوز فعالیت از اداره امور مترجمان رسمی امور قوه قضائیه (شماره 270) در شهر تهران می باشد.

زمینه فعالیت دفتر مرکزی دارالترجمه، ترجمه رسمی از فارسی به کلیه زبان های زنده همراه با تائید دادگستری، وزارت خارجه و برخی از سفارتخانه های دایر در تهران می باشد. هزینه های مربوط به سفارت ها، بسته به سفارت هر کشور، متفاوت می باشد.

علاوه بر این ترجمه غیررسمی کلیه متون، مقالات، فایل های صوتی، فایل های ویدئوئی و مکتوبات از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها / ترجمه از انگلیسی و دیگر زبان ها به فارسی می باشد.