دفتر ترجمه رسمی

دفتر ترجمه رسمی 621 از دفاتر ترجمه رسمی در تهران می باشد که دارای پروانه فعالیت از اداره امور مترجمان (قوه قضائیه) به شماره 621می باشد. دفتر ترجمه شماره 621از با اعتباررترین دارالترجمه های رسمی در تهران می باشد. ما ترجمه رسمی کلیه متون را از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها دنیا می پذیریم.

ما ترجمه رسمی تمامی اسناد را از زبان فارسی به انگلیسی و ... می پذیریم. ترجمه رسمی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را برای تمامی زبان های زنده می پذیریم. برای ترجمه رسمی مدارک با ما تماس بگیرید. برای شروع ترجمه رسمی لازم است اصل اسناد و مدارک به روئیت مترجم رسمی برسد تا کپی های ضمیمه شده به ترجمه توسط مترجم رسمی برابر اصل شوند. برای ترجمه رسمی مدارک با ما تماس بگیرید.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه در ارائه خدمات ترجمه می باشد. ما با همکاری مترجمان خبره قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه (رسمی - غیررسمی) برای همه زبان ها می باشیم. ترجمه رسمی از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و ترجمه رسمی از انگلیسی و دیگر زبان ها به زبان فارسی را می پذیریم.

دفتر ترجمه رسمی

دفتر ترجمه رسمی شهر امور مربوط به ترجمه اسناد و مدارک شما را در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه می پذیرد. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را و در صورت نیاز شما، امور مربوط به تائید برخی سفارت ها را نیز می پذیریم.

دفتر ترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک از  فارسی به انگلیسی و ... ، ترجمه متون، مقالات، برشور و ... را از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و ترجمه از انگلیسی و ... به فارسی را می پذیرد.

دفتر ترجمه رسمی

دفتر ترجمه رسمی شهر دارای پروانه و مجوز رسمی از قوه قضائیه می باشد.