دفتر ترجمه رسمی

دارالترجمه شهر (شماره 270) از دفاتر ترجمه رسمی در تهران می باشد که دارای پروانه فعالیت از اداره امور مترجمان (قوه قضائیه) به شماره 270 می باشد. دفتر ترجمه شماره 270 از با اعتباررترین دارالترجمه های رسمی در تهران می باشد. ما ترجمه رسمی کلیه متون را از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها دنیا می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه در ارائه خدمات ترجمه می باشد. ما با همکاری مترجمان خبره قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه (رسمی - غیررسمی) برای همه زبان ها می باشیم. ترجمه رسمی از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و ترجمه رسمی از انگلیسی و دیگر زبان ها به زبان فارسی را می پذیریم.

دفتر ترجمه رسمی شهر امور مربوط به ترجمه اسناد و مدارک شما را در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه می پذیرد. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را و در صورت نیاز شما، امور مربوط به تائید برخی سفارت ها را نیز می پذیریم.

دفتر ترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک از  فارسی به انگلیسی و ... ، ترجمه متون، مقالات، برشور و ... را از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و ترجمه از انگلیسی و ... به فارسی را می پذیرد.

دفتر ترجمه رسمی به آلمانی

دفتر ترجمه رسمی به فرانسه

دفتر ترجمه رسمی به انگلیسی

دفتر ترجمه رسمی به ترکی

دفتر ترجمه رسمی به عربی

دفتر ترجمه رسمی به روسی

دفتر ترجمه رسمی شهر دارای پروانه و مجوز رسمی از قوه قضائیه می باشد.