دارالترجمه کردی

دارالترجمه کردی

دارالترجمه رسمی زبان کردی در ایران

دارالترجمه رسمی در تهران (دارالترجمه شهر) نخستین دارالترجمه کردی در زمینه ترجمه رسمی اسناد و متون از زبان فارسی به کردی و ترجمه از کردی به فارسی می باشد. با رونق یافتن منطقه اقلیم کردستان، شرکت های ایرانی که قصد سرمایه گذاری در این منطقه را دارند نیاز به ترجمه اسناد و مدارک شرکت و رزومه های کاری دارند که دارالترجمه شهر انجام این امور را می پذیرد.

دارالترجمه شهر با افتخار اعلام می نماید که  اهمیت ویژه ای برای ترجمه کردی قائل است. این دارالترجمه  بیش از 90%  از ترجمه های رسمی و غیررسمی مکاتبات شرکت های ایرانی را با دولت اقلیم کردستان و شرکت های عراقی طرف قرارداد آنها انجام می دهد. مترجمین ما می توانند متون و مکاتبات شما را از کردی به فارسی و از فارسی به کردی برگردانند در ضمن مترجمین کرد زبان ما می توانند شما را در سفرهایتان چه تجاری و چه تفریحی به اقلیم کردستان همراهی نمایند.

دارالترجمه کردی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دفتر دارالترجمه شهر، فعالترین دارالترجمه در حوزه زبان کردی می باشد و بیشتر دارالترجمه هایی که متون و اسناد را جهت ترجمه از فارسی به کردی و یا از کردی به فارسی پذیرش می کنند به ما می سپارند.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانگاه های اقلیم کردستان را دارند، می تواند قبل از هر اقدامی در زمینه ترجمه مدارک، راهنمایی های لازم را از ما بگیرند. عزیزانی که گاه در اینترنت به دنبال ترجمه کلمات از کردی به فارسی یا بالعکس می گردند با ما مکاتبه کنند حتی ترجمه یک کلمه شما را نیز پاسخگو هستیم. سراغ بهترین و با کیفیت ترین مترجمان رسمی و غیررسمی زبان کردی را از دارالترجمه رسمی شهر بگیرید.
دارالترجمه شهر اولین دارالترجمه زبان کردی در ایران می باشد

مترجمین رسمی و غیر رسمی زبان کردی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سفرهای تجاری و بازرگانی به اقلیم کردستان همراهی کنند. دارالترجمه رسمی شهر انجام کلیه امور ترجمه از زبان فارسی به زبان کردی و عکس آن را در اسرع وقت و با کیفیتی مطلوب انجام می دهد.
ترجمه از فارسی به کردی و از کردی به فارسی تمامی اسناد، مدارک و متون را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های فعال در زمینه زبان کردی در ایران می باشد.

خدمات دارالترجمه کردی

دارالترجمه  رسمی کردی به فارسی
دارالترجمه کردی به اسپانیولی
دارالترجمه رسمی کردی به زبان عربی
دارالترجمه کردی به انگلیسی
دارالترجمه رسمی زبان کردی به فرانسه
دارالترجمه رسمی زبان کردی به زبان ترکی
دارالترجمه کردی به روسی
دارالترجمه رسمی کردی  به اسپانیایی
دارالترجمه کردی به سوئدی
دارالتجمه کردی به دیگر زبان ها.