دارالترجمه چینی

دارالترجمه شهر به عنوان یک دارالترجمه چینی از پیشگامان ارائه خدمات ترجمه زبان چینی بصورت رسمی و غیررسمی می باشد. با توجه به حجم مبادلات تجاری ایران و چین نیاز به ترجمه از چینی به فارسی امری مسجل می باشد. تجار و بارزگانان ایرانی جهت دستیابی به موفقیت های هرچه بیشتر در حیطۀ کاری خود نیازمند درک کامل قراردادهای فیمابین با طرف های خارجی خود می باشد. قراردادهای و لیست های مربوط به ترخیص کالا از بنادر چین به زبان چینی صادر می گردند و برای درک کامل این متون نیاز به ترجمه ای منصفانه و درست دارند. دارالترجمه شهر با همکاری مترجم های رسمی و غیررسمی زبان چینی، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در زمینه زبان چینی می باشد.

ترجمه کاتالوگ، برشور، قرارداد و ... از زبان فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی را می پذیریم. ترجمه رسمی ریزنمرات، دانشنامه، شناسنامه، گواهی عدم سوء پیشینه و ... از زبان فارسی به چینی را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم. همچنین ترجمه رسمی فارسی به چینی اسناد و مدارک لازم جهت دریافت ویزا برای کشور چین را می پذیریم. علاوه بر ترجمه رسمی و غیررسمی زبان چینی، ترجمه رسمی به انگلیسی، ترکی، آلمانی، عربی و سایر زبان ها را نیز می پذیریم.

دارالترجمه چینی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه رسمی از زبان فارسی به چینی و از زبان چینی به فارسی می باشد. ترجمه اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان چینی و دیگر زبان ها، توسط مترجمان رسمی و خبره دادگستری انجام می گیرد. دادگستری و وزارت خارجه نیز با توجه به عدم محدودیت نوع سند و مدرک، ترجمه رسمی چینی این اسناد و مدارک را تائید خواهند کرد. همچنین برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان چینی به فارسی، ابتدا این اسناد باید به تائید کنسولی و یا سفارت ایران در کشور چین رسیده باشند و سپس به تائید وزارت خارجه ایران برسد (جهت تائید مهر کنسولی یا سفارت خود در کشور چین) در غیر اینصورت ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور چین غیر قانونی بوده و مترجم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بعد از این مرحله، اسناد از چینی به فارسی ترجمه شده و ترجمه رسمی جهت تائید دادگستری ارسال خواهد شد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به چینی و یا چینی به فارسی و تائید دادگستری و وزارت خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید ترجمه رسمی را نزد سفارت کشور چین در تهران قبول خواهد کرد.

دارالترجمه شهر با همکاری مترجمان رسمی و غیررسمی زبان چینی آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان می باشد. ترجمه رسمی فارسی به چینی، ترجمه رسمی چینی به فارسی اسناد و  مدارک همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه.

دارالترجمه چینی به فارسی
دارالترجمه چینی به انگلیسی
دارالترجمه رسمی چینی به عربی
دارالترجمه چینی به آلمانی
دارالترجمه چینی به زبان روسی
دارالترجمه چینی به کردی
دارالتجمه چینی به تمام زبان های زنده دنیا