دارالترجمه هندی

زبان هندی در ایران کاربرد و حجم کاری محدودی دارد و بیشتر ترجمه ها برای کشور هند به صورت انگلیسی تنظیم می شوند. اما در صورت نیاز شما عزیزان به مترجم و ترجمه زبان هندی، دارالترجمه هندی شهر در تهران آماده ارائه خدمت در زمینه زبان هندی می باشد. ما می توانیم به کمک همکارانمان در حوزه زبان هندی پاسخگوی تمامی نیازهای شما برای زبان هندی باشیم.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه رسمی از زبان فارسی به هندی و ترجمه از زبان هندی به فارسی می باشد. ترجمه اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان هندی و دیگر زبان ها، توسط مترجمان رسمی و خبره دادگستری انجام می گیرد. دادگستری و وزارت خارجه نیز با توجه به عدم محدودیت نوع سند و مدرک، ترجمه رسمی هندی این اسناد و مدارک را تائید خواهند کرد. همچنین برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان هندی به فارسی، ابتدا این اسناد باید به تائید کنسولی و یا سفارت ایران در کشور هند رسیده باشند و سپس به تائید وزارت خارجه ایران برسد (جهت تائید مهر کنسولی یا سفارت خود در کشور هند) در غیر اینصورت ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور هند زبان غیر قانونی بوده و مترجم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بعد از این مرحله، اسناد از هندی به فارسی ترجمه شده و ترجمه رسمی جهت تائید دادگستری ارسال خواهد شد.

دارالترجمه هندی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور هند را دارند، می تواند قبل از هر کاری با دارالترجمه رسمی شهر تماس گرفته و لیست مدارک مورد نیاز جهت ادامه تحصیل را از ما بگیرند. کشور هند ترجمه فارسی به انگلیسی اسناد و مدارک را جهت تحصیل در کشور هند می پذیرد و نیاز ی به ترجمه هندی ندارد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به هندی و یا هندی به فارسی و تائید دادگستری و وزارت خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید ترجمه رسمی را نزد سفارت کشور هند در تهران قبول خواهد کرد.

دارالترجمه هندی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور هند را دارند، می توانند قبل از هر اقدامی راهنمایی های لازم را از ما بگیرند. برای ادامه تحصیل در هند، نیازی به تائیدات ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی نیست و صرفاً مهر و امضاء مترجم رسمی برای ترجمه کافی می باشد.

دارالترجمه هندی به فارسی
دارالترجمه رسمی هندی به ترکی
دارالترجمه هندی به اسپانیولی
دارالترجمه هندی به انگلیسی
دارالترجمه رسمی هندی به عربی