دارالترجمه شهر

دفتر ترجمه رسمی شهر (شماره 621)

دارالترجمه شهر از دارالترجمه های با سابقه در تهران می باشد که زیر نظر اداره امور مترجمان رسمی قوه قضائیه فعالیت می کند. این دارالترجمه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه غیررسمی متون، مقالات و ... را از سراسر ایران و خارج از کشور پذیرش دارد. ترجمه رسمی ریزنمرات و پایان تحصیلات و دیگر اسناد تحصیلی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها از جمله این موارد می باشد.

دارالترجمه شهر,دارالترجمه رسمی در تهران,دارالترجمه,ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی

خدمات دارالترجمه شهر:

1- ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و برعکس از دیگر زبان ها به فارسی بصورت رسمی و غیررسمی.

2- تائید ترجمه رسمی اسناد و مدارک نزد دادگستری و وزارت امور خارجه در اسرع وقت.

3- تائید ترجمه اسناد، مدارک و یا کپی برابر اصل نمودن مدارک صادر شده از خارج کشور نزد سفارت کشور مربوطه و وزارت امور خارجه.

4- ترجمه متون دانشجوئی و دانشگاهی، کاتالوگ، قراردادهای تجاری، مکاتبات شخصی و بازرگانی.

5- ترجمه مقالات علمی مربوط به تمام رشته از هر زبانی به زبانی دیگر.

بهترین دارالترجمه رسمی در تهران، کلیه متون و مدارک رسمی و غیر رسمی را می تواند از کلیه زبان ها به هر زبانی ترجمه نماید. مترجمین همراه دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سمینارهای داخلی و یا در سفرهای تجاری و یا توریستی به هر کشوری همراهی کنند.

دارالترجمه رسمی شهر,دارالترجمه رسمی در تهران,ترجمه رسمی,دارالترجمه رسمی,دارالترجمه

از مواردی که در انتخاب دارالترجمه حائز اهمیت است توجه به خوشنام بودن و سابقه درخشان دارالترجمه ها در تهران می باشد. پرسنل دارالترجمه شهر نهایت سعی خود را در امانتداری در متون به کار می گیرند تا ترجمه ای با کیفیت و از طرف دیگر مقرون بصرفه را تحویل شما عزیزان دهند.

بسیاری از دانشگاه ها، مراکز حقوقی و دولتی و اداری در بیشتر نقاط دنیا مدارک و سندهای مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه را می پذیرند. دارالترجمه رسمی شهر منبع کاملی از تمام دارالترجمه های رسمی و غیر رسمی فارسی، ترکی، آلمانی، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، اسپانیولی، کردی، آذری، سوئدی، دارالترجمه استانبولی، اکراینی و ... می باشد.