دارالترجمه ارمنی در تهران

یکی از دارالترجمه های رسمی در تهران (شهر)، ترجمه ارمنی به فارسی و فارسی به ارمنی را انجام داده و به نوعی  دارالترجمه ارمنی در تهران می باشد. دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه ارمنی است. با توجه به خاص بودن زبان ارمنی و کم بودن افراد حرفه ای جهت ترجمه از زبان فارسی به ارمنی و یا از ارمنی به فارسی، بهتر است جهت ترجمه، اسناد و متون و نوشته های خود را به افرادی مطمئن واگذار کنید. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری افراد خبره در زمینه ترجمه زبان ارمنی آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان می باشد.

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه رسمی ارمنی) در زمینه ترجمه رسمی زبان ارمنی می باشد که ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه به ارمنی متون غیر رسمی (کاتالوگ، بروشور، متون دانشجویی، مقالات، مکاتبات تجاری و شخصی و قراردادها و ...) را شامل می شود. همچنین علاوه بر ترجمه رسمی به ارمنی، امور مربوط به تائید دادگستری، وزارت خارجه و سفارت ارمنستان در تهران را نیز می پذیریم. 

 دارالترجمه ارمنی در تهران, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

زبان ارمنی در ایران فاقد مترجم رسمی می باشد. بنابراین جهت انجام امور رسمی یا باید بصورت زبان انگلیسی مدارک ترجمه شود و یا از طریق سفارت کشور ارمنستان در تهران اقدام کنید. علاوه بر ارائه خدمات ترجمه زبان ارمنی، ترجمه از فارسی به انگلیسی،آلمانی، ایتالیایی و سایر زبان های زنده و ترجمه متون تاریخی از زبان ارمنی به فارسی، ترجمه مکاتبات تجاری از زبان فارسی به ارمنی را نیز می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه ارمنی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان ، ميزبان شما عزيزان است . 
از جمله خدمات ارائه شده شامل:
ترجمه اسناد و مدارک از فارسی به ارمنی و از ارمنی به فارسی را می پذیریم.
ترجمه غیر رسمی ارمنی کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،...
برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از ارمنستان در صورت داشتن مهر تائید کنسولی ایران در ارمنستان.
ترجمه ارمنی مکاتبات شخصی و تجاری
تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي
ترجمه ارمنی به فارسی
ترجمه رسمی از ارمنی به اسپانیولی
ترجمه رسمی زبان ارمنی به عربی
ترجمه ارمنی به زبان انگلیسی
ترجمه رسمی از زبان ارمنی به فرانسه
ترجمه رسمی ارمنی به زبان ترکی
ترجمه رسمی زبان ارمنی به روسی