ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی

جهت ترجمه ای مطمئن از زبان فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی با ما تماس بگیرید. دارالترجمه رسمی شهر ترجمه از فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی را بصورت رسمی و در صورت نیاز شما، بصورت غیررسمی انجام می دهد. دارالترجمه رسمی شهر افتخار ارائه خدمات نوین ترجمه از زبان فارسی به چینی را دارد. 

با توجه به تجارت ایران و چین و ورود کالا های تولید چین به بازار ایران، نیاز به ترجمه کاتالوگ، برشور و ... مربوط به این کالاها یک امر بدیهی است. دارالترجمه شهر با همکاری مترجمان خبره در حوزه زبان چینی آماده ارائه خدمات ترجمه از فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی می باشد.

ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

ترجمه فارسی به چینی شامل ترجمه رسمی و یا غیر رسمی اسناد و متون از زبان فارسی به زبان چینی و یا از چینی به زبان فارسی می باشد.

  • ترجمه رسمی فارسی به چینی شامل ترجمه کلیه اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی) از زبان فارسی به چینی می باشد که در صورت نیاز شما متقاضیان، به تائید دادگستری و وزارت خارجه نیز خواهد رسید. همچنین دارالترجمه شهر آماده انجام امور مربوط به تائید ترجمه اسناد و مدارک نزد کشور مورد نظر شما در تهران می باشد.
  • ترجمه غیر رسمی فارسی به چینی شامل ترجمه غیر رسمی (توسط مترجمان رسمی یا غیر رسمی) کلیه متون بازرگانی، صنعتی، مکاتبات شخصی، مقالات علمی ، قراردادها و .. می باشد که نیاز (و یا ارزش) تائید دادگستری و وزارت خارجه را ندارد.
  • مترجمین رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سمینارهای داخلی و یا سفرهای تجاری، توریستی و ... به هر نقطه ای از جهان همراهی کنند.

دارالترجمه رسمی شهر افتخار دارد بعنوان نخستین دارالترجمه های در ایران هست که ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان فارسی به چینی و چینی به فارسی را انجام می دهد.

ترجمه فارسی به چینی شناسنامه، ترجمه فارسی به چینی کارت ملی، ترجمه فارسی به چینی پاسپورت، ترجمه فارسی به چینی ریزنمرات، ترجمه فارسی به چینی دانشنامه ها، ترجمه فارسی به چینی گواهی نامه های فنی و حرفه ای، ترجمه فارسی به چینی گواهی های صادره از دانشگاها و وزارت علوم و یا دانشگاه آزاد، ترجمه فارسی به چینی سند ملک، ترجمه فارسی به چینی اجاره نامه، ترجمه فارسی به چینی پرینت حساب بانکی، ترجمه فارسی به چینی گواهی های مربوط به حساب و موجودی بانکی، ترجمه فارسی به چینی روزنامه رسمی، ترجمه فارسی به چینی قراردادهای تجاری، ترجمه فارسی به چینی کارت های بازرگانی و پیله وری، ترجمه فارسی به چینی رزومه های مربوط به فعالیت های تجاری شرکت ها و اشخاص، ترجمه فارسی به چینی اساسنامه، ترجمه فارسی به چینی ترازنامه های مالی، ترجمه فارسی به چینی برشورهای داروئی و کالاهای صنعتی، ترجمه فارسی به چینی وب سایت، ترجمه فارسی به چینی مکاتبات شخصی، ترجمه فارسی به چینی مکاتبات بازرگانی، ترجمه فارسی به چینی احکام دادگاه، ترجمه فارسی به چینی گواهی فوت، ترجمه فارسی به چینی حصر وراثت، ترجمه فارسی به چینی وکالتنامه