ترجمه فارسی به هندی

ترجمه فارسی به هندی در ایران را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر افتخار ارائه خدمات نوین ترجمه از زبان فارسی به هندی و همچنین ترجمه از زبان هندی به فارسی را دارد.

ترجمه فارسی به هندی شامل ترجمه غیر رسمی اسناد و متون از زبان فارسی به زبان هندی می باشد. برای تحصیل در کشور هند، ترجمه از فارسی به انگلیسی مدارک کافی می باشد و نیازی به ترجمه زبان هندی نمی باشد.

خدمات دارالترجمه رسمی شهر در حوزه زبان هندی شامل:

  • ترجمه رسمی فارسی به هندی شامل ترجمه کلیه اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی) از زبان فارسی به هندی می باشد که در صورت نیاز شما متقاضیان، به تائید دادگستری و وزارت خارجه نیز خواهد رسید. همچنین دارالترجمه شهر آماده انجام امور مربوط به تائید ترجمه اسناد و مدارک نزد کشور مورد نظر شما در تهران می باشد.
  • ترجمه غیر رسمی فارسی به هندی شامل ترجمه غیر رسمی (توسط مترجمان رسمی یا غیر رسمی) کلیه متون بازرگانی، صنعتی، مکاتبات شخصی، مقالات علمی ، قراردادها و .. می باشد که نیاز (و یا ارزش) تائید دادگستری و وزارت خارجه را ندارد.
  • مترجمین رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سمینارهای داخلی و یا سفرهای تجاری، توریستی و ... به هر نقطه ای از جهان همراهی کنند.
ترجمه فارسی به هندی

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور هند را دارند می توانند با تماس با دارالترجمه رسمی شهر راهنمایی های لازم را از ما بگیرند. جهت تحصیل در کشور هند، نیاز به ترجمه مدارک تحصیلی دوره دبیرستان به همراه مدارک هویتی افراد می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دانشگاه های کشور هند ترجمه اسناد و مدارک را بصورت انگلیسی (بصورت مهر مترجم) از افراد می خواهند و نیاز به ترجمه زبان هندی ندارند.

ترجمه فارسی به هندی

ترجمه فارسی به هندی شناسنامه، ترجمه فارسی به هندی کارت ملی، ترجمه فارسی به هندی پاسپورت، ترجمه به هندی ریزنمرات، ترجمه فارسی به هندی متون مذهبی و ترجمه فارسی به هندی هرآنچه به ما بسپارید.