ترجمه فارسی به هندی

دارالترجمه رسمی شهر افتخار ارائه خدمات نوین ترجمه از زبان فارسی به هندی و همچنین ترجمه از زبان هندی به فارسی را دارد.

ترجمه فارسی به هندی شامل ترجمه غیر رسمی اسناد و متون از زبان فارسی به زبان هندی می باشد. برای تحصیل در کشور هند، ترجمه از فارسی به انگلیسی مدارک کافی می باشد و نیازی به ترجمه زبان هندی نمی باشد.

خدمات دارالترجمه رسمی شهر در حوزه زبان هندی شامل:

  • ترجمه رسمی فارسی به هندی شامل ترجمه کلیه اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی) از زبان فارسی به هندی می باشد که در صورت نیاز شما متقاضیان، به تائید دادگستری و وزارت خارجه نیز خواهد رسید. همچنین دارالترجمه شهر آماده انجام امور مربوط به تائید ترجمه اسناد و مدارک نزد کشور مورد نظر شما در تهران می باشد.
  • ترجمه غیر رسمی فارسی به هندی شامل ترجمه غیر رسمی (توسط مترجمان رسمی یا غیر رسمی) کلیه متون بازرگانی، صنعتی، مکاتبات شخصی، مقالات علمی ، قراردادها و .. می باشد که نیاز (و یا ارزش) تائید دادگستری و وزارت خارجه را ندارد.
  • مترجمین رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سمینارهای داخلی و یا سفرهای تجاری، توریستی و ... به هر نقطه ای از جهان همراهی کنند.

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور هند را دارند می توانند با تماس با دارالترجمه رسمی شهر راهنمایی های لازم را از ما بگیرند. جهت تحصیل در کشور هند، نیاز به ترجمه مدارک تحصیلی دوره دبیرستان به همراه مدارک هویتی افراد می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دانشگاه های کشور هند ترجمه اسناد و مدارک را بصورت انگلیسی (بصورت مهر مترجم) از افراد می خواهند و نیاز به ترجمه زبان هندی ندارند.

ترجمه فارسی به هندی شناسنامه، ترجمه فارسی به هندی کارت ملی، ترجمه فارسی به هندی پاسپورت، ترجمه فارسی به هندی ریزنمرات، ترجمه فارسی به هندی دانشنامه ها، ترجمه فارسی به هندی گواهی نامه های فنی و حرفه ای، ترجمه فارسی به هندی گواهی های صادره از دانشگاها و وزارت علوم و یا دانشگاه آزاد، ترجمه فارسی به هندی سند ملک، ترجمه فارسی به هندی اجاره نامه، ترجمه فارسی به هندی پرینت حساب بانکی، ترجمه فارسی به هندی گواهی های مربوط به حساب و موجودی بانکی، ترجمه فارسی به هندی بنچاق، ترجمه فارسی به هندی روزنامه رسمی، ترجمه فارسی به هندی قراردادهای تجاری، ترجمه فارسی به هندی کارت های بازرگانی و پیله وری، ترجمه فارسی به هندی رزومه های مربوط به فعالیت های تجاری شرکت ها و اشخاص، ترجمه فارسی به هندی اساسنامه، ترجمه فارسی به هندی ترازنامه های مالی، ترجمه فارسی به هندی برشورهای داروئی و کالاهای صنعتی، ترجمه فارسی به هندی وب سایت، ترجمه فارسی به هندی مکاتبات شخصی، ترجمه فارسی به هندی مکاتبات بازرگانی، ترجمه فارسی به اکراینی متون علوم پایه، ترجمه فارسی به هندی متون فقهی، ترجمه فارسی به هندی متون مذهبی و ترجمه فارسی به هندی هرآنچه به ما بسپارید.