ترجمه فارسی به اسپانیولی

ترجمه فارسی به اسپانیولی: دارالترجمه رسمی شهر آماده پذیرش اسناد، مدارک و متون جهت ترجمه از فارسی به اسپانیولی از تمام نقاط می باشد.

افرادی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور اسپانیا و یا دیگر کشورهای اسپانیولی زبان را دارند، نیاز به ترجمه اسپانیولی مدارک بصورت رسمی را دارند. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمین خبره زبان اسپانیولی آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی به اسپانیولی همراه با تائیدات می باشد.  زمان مورد نیاز جهت ترجمه مدارک از فارسی به اسپانیولی حدود 10 تا 15 روز می باشد. گاهی اوقات و در صورت کم بودن حجم کار می توان در 7 روز کاری نیز تائیدات لازم ترجمه مدارک را دریافت کنیم.

ترجمه فارسی به اسپانیولی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

ترجمه رسمی فارسی به اسپانیولی شناسنامه و دیگر اسناد و مدارک هویتی، ترجمه فارسی به اسپانیولی مدارک تحصیلی، ترجمه مدارک شغلی و ملکی را از فارسی به اسپانیولی می پذیریم. علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به اسپانیولی، تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان خبره دادگستری در زمینه ترجمه از فارسی به اسپانیولی و یا ترجمه از اسپانیولی به فارسی به صورت رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد. 

با توجه به هزینه بسیار بالای ترجمه در کشورهای اسپانیولی زبان، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از خارج ایران به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران ارسال نمائید تا ظرف 4روز کاری ترجمه اسپانیولی به فارسی و یا فارسی به اسپانیولی اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما در اسپانیا یا هر آدرس دیگری ارسال کنیمترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و ... از اسپانیولی به فارسی و یا از فارسی به اسپانیولی در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول شما. اسناد و مدارک صادر شده از کشور های اسپانیولی زبان، ابتدا باید به تائید کنسولی ایران در کشور مورد نظر رسیده باشد. سپس باید به تائید وزارت امورخارجه ایران برسد و بعد از این مرحله می باشد که مترجم رسمی قوه قضائیه اجازه ترجمه اسناد را خواهد داشت.

ترجمه فارسی به اسپانیولی

زبان اسپانیولی علاوه بر کشور اسپانیا در کشورهای حوزه دریای کارائیب و مستعمرات سابق اسپانیا نیز زبان رسمی محسوب می شود.

·         ترجمه رسمی فارسی به اسپانیولی شناسنامه

·         ترجمه رسمی از زبان فارسی به اسپانیولی دانشنامه

·         ترجمه رسمی از زبان فارسی به زبان اسپانیولی ریزنمرات

·         ترجمه فارسی به اسپانیولی عقدنامه

·         ترجمه فارس یبه اسپانیولی وکالتنامه

·         ترجمه فارسی به اسپانیولی تعهدنامه

·         ترجمه رسمی فارسی به اسپانیولی سندخودرو

·         ترجمه رسمی فارسی به اسپانیولی اساسنامه

·         ترجمه فارسی به اسپانیولی روزنامه رسمی

·         ترجمه رسمی فارسی به اسپانیولی اجاره نامه