ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی

ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی ریزنمرات و پایان تحصیلات همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه همچنین ترجمه کلیه متون، کاتالوگ، برشور و ... از فارسی به ترکی آذری را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های بسیار فعال و با سابقه در زمینه ترجمه زبان ترکی آذری می باشد. مترجم های همکار دارالترجمه شهر می توانند متون و اسناد شما را از زبان فارسی به زبان آذری و از ترکی آذری به زبان فارسی ترجمه نمایند. برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی ، شغلی و ... از زبان فارسی به زبان آذری در کمترین زمان ممکن و با هزینه بصرفه آماده خدمت رسانی به شما هستیم. علاوه بر ترجمه رسمی از فارسی به آذری امور مربوط به تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز شما عزیزان امور مربوط به تائید نزد سفارت آذربایجان و ترکیه در تهران را می پذیریم.

ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی, دارالترجمه رسمی در تهران, دارالترجمه, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی

ادامه تحصیل در کشور آذربایجان با ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آذربایجان را دارند ابتدا باید ریزنمرات و دانشنامه آخرین مقطع تحصیلی خود در ایران را ترجمه کنند. علاوه بر این نیاز به ترجمه رسمی شناسنامه، کارت ملی، ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی پاسپورت می باشد. همچنین باید تعهدنامه ای تنظیم شود مبنی بر حمایت مالی فرد در زمان تحصیل در آذربایجان از طرف پدر، برادر و یا دیگر بستگان درجه اول فرد و این تعهدنامه باید از فارسی به آذری ترجمه شود.

همچنین در رابطه با ترجمه متون از زبان فارسی به ترکی آذری و یا آذری به فارسی مترجمین ما می توانند ترجمه ای ایده آل به انجام برسانند. مترجمین دارالترجمه شهر این توانایی را دارند تا متن را از فارسی به آذری با رسم الخط فارسی یا رسم الخط مربوط به کشور آذربایجان ترجمه کنند.

دارالترجمه شهر ترجمه کلیه اسناد و مدارک مربوط به صادرات و واردات کالا، اسناد مربوط به امور گمرگی و تجاری و احکام قضائی را در اسرع وقت همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه از فارسی به آذری و از ترکی آذری به فارسی ترجمه خواهد کرد.