ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی

دارالترجمه رسمی شهر دارالترجمه رسمی زبان انگلیسی در تهران.

ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی و غیررسمی از فارسی به انگلیسی توسط دارالترجمه رسمی شهر(شماره 270) با کادری مجرب از مترجمان رسمی قوه قضائیه امکان پذیر است.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان رسمی قوه قضائیه و همچنین مترجمین با سابقه در امر ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی بطور رسمی و غیررسمی برای اسناد و مدارک و متون در خدمت شما است. خدمات این دارالترجمه رسمی در کمترین زمان بخصوص برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی به همراه تائیدات دادگستری و وزارت خارجه نیاز به 3 روز کاری می باشد.

ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی, دارالترجمه رسمی در تهران, دارالترجمه, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی

از خدمات ترجمه در این زمینه میتوان ترجمه حرفه ای و دقیق کلیه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس ( ترجمه فارسی به انگلیسی)، دقیق ترین ترجمه در کمترین زمان از زبان انگلیسی به فارسی شامل مکاتبات تجاری و اداری، ایمیل ها، متون دانشجویی، مقالات، متن سایتها، مجلات، بروشورهای تبلیغاتی- کتب مختلف از جمله روانشناسی و کودکان - تحقیق- پروژه و پایان نامه و ... نام برد.

قابل توجه اساتید، محققان و دانشجویان محترم در تمام رشته ها: اگر می خواهید ترجمه ای دقیق از متون انگلیسی و فارسی خود داشته باشید کارهایتان را با اطمینان به ما بسپارید و در قبال هزینه ای که می پردازید ترجمه با کیفیت تحویل بگیرید. ترجمه ای دقیق از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه از انگلیسی به فارسی را می پذیریم.

خدمات ترجمه فنی، خدمات ترجمه حرفه ای، خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تضمینی متون عمومی و تخصصی، تحقیق اینترنتی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، ترجمه سریع. (ترجمه روان از انگليسي به فارسي و بالعکس، ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی، ترجمه با کیفیت از فارسی به انگلیسی و بالعکس در اسرع وقت- تایپ متن ترجمه، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگليسي به فارسی). 

دیگر خدمات ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی

  • ترجمه سایت از فارسی به انگلیسی و ترجمه از انگلیسی به فارسی
  • تحقیق مقالات و ترجمه آنها
  • ترجمه کتاب و کتاب الکترونیکی از انگلیسی به فارسی
  • ترجمه نوار و فیلم (فیلم سینمایی - مستند - تبلیغاتی و… از زبان انگلیسی به فارسی.)
  • ترجمه انگلیسی به فارسی زيرنويس فیلم، پوستر، آگهی، بروشور، کاتالوگ و...
  • ترجمه تکالیف درسی شما! (تحقیق - کتب درسی - پروژه ی ترم - کتب درسی و…)
  • ترجمه متون مطبوعاتی و مقالات نشریات گوناگون جهت سایت ها و یا نشریات

هر کجاي ايران و جهان باشيد متون فارسي شما را به سرعت و دقت به انگليسي و متون انگليسي را به فارسي ترجمه مي کنيم. www.tarjome1.com