ترجمه رسمی آلمانی به فارسی دارالترجمه رسمی زبان آلمانی ترجمه آلمانی به فارسی

ترجمه رسمی آلمانی به فارسی - دارالترجمه رسمی فارسی به آلمانی در تهران

دارالترجمه رسمی شهر (شماره 270) افتخار ارائه خدمات نوین ترجمه را از زبان فارسی به آلمانی و ترجمه از آلمانی به فارسی را دارد.

ما با همکاری مترجمان رسمی و خبره زبان آلمانی آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی به شما عزیزان هستیم.

ترجمه فارسی به آلمانی شامل ترجمه رسمی و یا غیر رسمی اسناد و متون از زبان فارسی به زبان آلمانی می باشد. ما با همکاری مترجمان رسمی قوه قضائیه ترجمه رسمی تمامی مدارک و اسناد را همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش را دارند، نیاز به ترجمه رسمی آخرین مدارک دانشگاهی خود به همراه ترجمه ریزنمرات و پایان تحصیلات دوره متوسطه را دارند. علاوه بر آن نیاز به ترجمه رسمی شناسنامه را دارند. این ترجمه ها باید به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و همچنین سفارت اتریش یا آلمان را نیز دارند. 

ترجمه رسمی فارسی به آلمانی شامل ترجمه کلیه اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی) از زبان فارسی به آلمانی می باشد که در صورت نیاز شما متقاضیان، به تائید دادگستری و وزارت خارجه نیز خواهد رسید. همچنین دارالترجمه شهر آماده انجام امور مربوط به تائید ترجمه اسناد و مدارک نزد سفارت آلمان در تهران می باشد.

ترجمه غیر رسمی فارسی به آلمانی شامل ترجمه غیر رسمی (توسط مترجمان رسمی یا غیر رسمی) کلیه متون بازرگانی، صنعتی، مکاتبات شخصی، مقالات علمی ، قراردادها و .. می باشد که نیاز (و یا ارزش) تائید دادگستری و وزارت خارجه را ندارد.

مترجمین رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سمینارهای داخلی و یا سفرهای تجاری، توریستی و ... به هر نقطه ای از جهان همراهی کنند.

ترجمه فارسی به آلمانی شناسنامه، ترجمه فارسی به آلمانی کارت ملی، ترجمه فارسی به آلمانی پاسپورت، ترجمه فارسی به آلمانی ریزنمرات، ترجمه فارسی به آلمانی دانشنامه ها، ترجمه فارسی به آلمانی گواهی نامه های فنی و حرفه ای، ترجمه فارسی به آلمانی گواهی های صادره از دانشگاها و وزارت علوم و یا دانشگاه آزاد، ترجمه فارسی به آلمانی سند ملک، ترجمه فارسی به آلمانی اجاره نامه، ترجمه فارسی به آلمانی پرینت حساب بانکی، ترجمه فارسی به آلمانی گواهی های مربوط به حساب و موجودی بانکی، ترجمه فارسی به آلمانی بنچاق، ترجمه فارسی به آلمانی روزنامه رسمی، ترجمه فارسی به آلمانی قراردادهای تجاری، ترجمه فارسی به آلمانی کارت های بازرگانی و پیله وری، ترجمه فارسی به آلمانی رزومه های مربوط به فعالیت های تجاری شرکت ها و اشخاص، ترجمه فارسی به آلمانی اساسنامه، ترجمه فارسی به آلمانی ترازنامه های مالی، ترجمه فارسی به آلمانی وب سایت، ترجمه فارسی به آلمانی مکاتبات شخصی، ترجمه فارسی به آلمانی مکاتبات بازرگانی، ترجمه فارسی به آلمانی احکام دادگاه، ترجمه فارسی به آلمانی گواهی فوت، ترجمه فارسی به آلمانی حصر وراثت، ترجمه فارسی به آلمانی وکالتنامه، ترجمه فارسی به آلمانی متون حقوقی، ترجمه فارسی به آلمانی متون صنعتی، ترجمه فارسی به آلمانی متون پزشکی، ترجمه فارسی به آلمانی متون حوزه علوم انسانی، ترجمه فارسی به آلمانی متون علوم پایه، ترجمه فارسی به آلمانی متون فقهی، ترجمه فارسی به آلمانی متون مذهبی، ترجمه فارسی به آلمانی هرآنچه به ما بسپارید.

  • ترجمه رسمی  زبان آلمانی به فارسی
  • ترجمه آلمانی به اسپانیولی
  • ترجمه از آلمانی به انگلیسی
  • ترجمه رسمی آلمانی به فرانسه
  • ترجمه آلمانی به ترکی
  • ترجمه رسمی آلمانی به  زبان چینی
  • ترجمه رسمی آلمانی به روسی
  • ترجمه رسمی از آلمانی به تمام زبان های زنده دنیا را می پذیریم.