ترجمه ترکی آذری به فارسی و فارسی به آذری

دارالترجمه رسمی شهر / ترجمه رسمی ترکی آذری به فارسی

ترجمه ترکی آذری به فارسی و فارسی به آذری، ترجمه رسمی آذری,دارالترجمه رسمی

ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به آذری و از آذری به فارسی، همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم. همچنین این دارالترجمه پذیرای ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه های تحصیلی و سایر اسناد و مدارک به فارسی و آذری می باشد.

ترجمه اسناد، مدارک و متون جهت ترجمه از ترکی آذری به فارسی از تمام نقاط امکان پذیر است. با توجه به هزینه بسیار بالای ترجمه در آذربایجان، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از خارج ایران به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران ارسال نمائید تا در اسرع وقت ترجمه آذری به فارسی و یا فارسی به آذری اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما در آذربایجان یا هر آدرس دیگری ارسال کنیم.

اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و ... از ترکی آذری به فارسی و یا از فارسی به ترکی آذری در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول به صورت رسمی تنجتم می گردد. مدارک تحصیلی به زبانهای فارسی و آذری ترجمه می شود.

فارغ التحصیلان از مراکز علمی کشور آذربایجان و افرادی که می خواهند اسناد و مدارک صادر شده از کشور آذربایجان را به فارسی ترجمه کنند، ابتدا باید به تائید سفارت یا کنسولی ایران در کشور آذربایجان رسیده باشند. سپس باید به تائید وزارت امورخارجه ایران برسد و بعد از این مرحله، مترجم رسمی قوه قضائیه اجازه ترجمه اسناد را خواهد داشت. البته دارالترجمه رسمی شهر، امور مربوط به تائید اصل اسناد را نزد وزارت خارجه ایران می پذیرد.

فارغ التحصیلانِ از دانشگاه های کشور آذربایجان می توانند جهت ترجمه رسمی از آذری به فارسی، اسناد و مدارک تحصیلی خود را به ما بسپارند تا در اسرع وقت ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزرات امور خارجه را ارائه دهیم.

لیست خدمات ترجمه ترکی آذری به فارسی:

  • ترجمه کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت از فارسی به آذری.
  • ترجمه رسمی دانشنامه، ریزنمرات، گواهی های فنی و حرفه ای
  • ترجمه رسمی از فارسی به آذری عقدنامه، سند ملک، بنچاق
  • وکالتنامه، تعهدنامه، گذرنامه
  • سندخودرو، گواهینامه رانندگی، تقدیرنامه، اساسنامه
  •  ترجمه روزنامه رسمی به فارسی، اجاره نامه، پروانه های فعالیت های تجاری و شغلی
  • صورتحساب های مالی شرکت ها، حساب های مالیاتی، پرینت حساب بانکی 
  • ترجمه ترکی آذری به فارسی پایان تحصیلات ابتدایی، پایان تحصیلات راهنمایی و دبیرستان.