دارالترجمه مالزی

 دارالترجمه مالزی در تهران

جهت ترجمه مدارک خود در مالزی، با ما در تهران تماس بگیرید. شما در مالزی یا هر کشور دیگری که زندگی می کنید، دارالترجمه رسمی شهر را جهت دریافت خدمات ترجمه همراه خود بدانید و در مالزی با دارالترجمه مالزی در تماس باشید.

عزیزانی که خارج از ایران به سر می برند می توانند با ارسال مدارک خود از مالزی به آدرس دارالترجمه شهر از انجام امور ترجمه مدارک مطمئن باشید. ما مدارک را ترجمه و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسانده و به آدرس مورد نظر شما پست خواهیم کرد. اگر چه ممکن است زمان بیشتری ببرد اما در هزینه ترجمه اختلاف بسیار زیادی وجود دارد و بسیار به صرفه می باشد. همچنین جهت ترجمه غیررسمی متون و مقالات خود، می توانید آنها را به آدرس ایمیل دارالترجمه رسمی شهر ارسال کنین تا در اسرع وقت ترجمه متون برای شما ایمیل شود.

 دارالترجمه مالزی

ما علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها، و همچنین ترجمه رسمی از انگلیسی به فارسی، امور مربوط به تائید دادگستری، وزارت امور خارجه و همچنین تائید سفارت را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر افتخار دارد که با همکاری بهترین مترجمان رسمی قوه قضائیه، امور مربوط به ترجمه کلیه اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، ملکی و ... شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی انجام دهد. همچنین در صورت نیاز مشتری دارالترجمه آریاشهر مسئولیت تائید ترجمه یا گپی برابر اصل نمودن تمامی مدارک صادر شده در مالزی را به تائید سفارت کشور مالزی در ایران برساند.

 دارالترجمه مالزی

همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را دارند می توانند جهت آگاهی بیشتر از وضعیت تحصیل در مالزی با ما تماس بگیرند.

دفتر ترجمه شهر ارائه دهنده خدمات نوین ترجمه در ایران و مالزی می باشد. جهت ادامه تحصیل در مالزی، در ابتدا سفارت کشور مالزی ترجمه مدارکِ با مهر مترجم را می پذیرد و در مراحل نهایی و ثبت نام در دانشگاه نیاز به تائید مدارک نزد دادگستری و وزارت خارجه ایران می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر را در حکم دارالترجمه ای رسمی در مالزی در کنار خود احساس کنید. علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی به کلیه زبان هاْ ترجمه رسمی وکالتنامهْ رضایت نامهْ سند ملک و سایر مدارک را نیز می پذیریم.

  • دارالترجمه انگلیسی در مالزی
  • دارالترجمه روسی در مالزی
  • دارالترجمه رسمی ترکی در مالزی
  • دارالترجمه رسمی ایتالیایی در مالزی
  • دارالترجمه آلمانی در مالزی
  • دارالترجمه رسمی فرانسه در مالزی
  • دارالترجمه رسمی چینی در مالزی
  •