دارالترجمه رسمی شهر

دارالترجمه رسمی شهر (شماره 621) پذیرش ترجمه رسمی و غیررسمی و انجام ترجمه در کوتاه ترین زمان ممکن.

دارالترجمه رسمی شهر با ترجمه رسمی و غیررسمی اسناد، مدارک و متون در خدمت شماست. علاوه بر ترجمه رسمی مدارک و تائید دادگستری ووزارت امور خارجه، تائید ترجمه نزد برخی از سفارت ها را نیز می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و ترجمه رسمی و غیررسمی از زبان انگلیسی و ... به زبان فارسی می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات نوین ترجمه (رسمی و غیررسمی) از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها و همچنین ترجمه رسمی از انگلیسی و سایر زبان ها به زبان فارسی می باشد. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های رسمی با سابقه درخشان در تهران می باشد که ترجمه رسمی و غیر رسمی را از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های زنده می پذیرد. شما در هر نقطه از ایران و یا در دیگر کشورها به سر می برید، امور مربوط به ترجمه رسمی یا غیررسمی اسناد و مدارک خود را به ما بسپارید.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه درخشان در تهران می باشد. دارالترجمه رسمی  شهر با ترجمه رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمات می باشیم.

اگر بدنبال ترجمه سریع، دقیق و با کیفیت هستید، امور مربوط به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را به ما بسپارید. دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک، ترجمه مقالات، برشور، کاتالوگ، فایل های صوتی و تصویری و ... را می پذیرد. ترجمه کلیه اسناد و متون از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی را در اسرع وقت پذیرایم.

خدمات دارالترجمه رسمی شهر

1- ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، ملکی و ...  را در اسرع وقت می پذیریم.

2- تائید ترجمه رسمی مدارک نزد دادگستری و وزارت خارجه ایران.

3- تائید ترجمه مدارک نزد سفارت کشورهای مورد نظر شما مشتریان گرامی در یک روز کاری (البته این خدمت بصورت محدود و تنها برای برخی از سفارت ها امکان پذیر می باشد).

4- هم وطنان عزیز در سراسر ایران می تواند با ارسال مدارک خود به آدرس دارالترجمه رسمی شهر که در ذیل آماده، نسبت به ترجمه رسمی مدارک خود اقدام کنند.

5- افرادی که در خارج از ایران به سر می برند و قصد ترجمه رسمی مدارک خود در ایران را دارند، می توانند با ارسال مدارک خود به آدرس دارالترجمه رسمی شهر نسبت به ترجمه رسمی مدارک مورد نظر اقدام کنند.

دارالترجمه رسمی شهر پذیرای تمامی اسناد و مدارک مورد نظر شما برای ترجمه رسمی این مدارک از فارسی به هر زبانی و از زبان های خارجی به فارسی می باشد.

آدرس دارالترجمه شهر: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای اشرفی اصفهانی، نبش سازمان آب غربی، جنب آموزشگاه بعثت، پلاک 346، طبقه اول، واحد 3.

دفتر ترجمه رسمی شهر پیشرو در ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی به هم وطنان می باشد.

در زمینه ترجمه های غیررسمی متون، برشور، کاتالوگ، متون دانشجویی، مقالات و ... شما می توانید این متون را به ما سپرده تا در اسرع وقت ترجمه ای با کیفیت و بسیار بصرفه را تحویل بگیرید. در صورت تمایل شما می توانید متون خود را به آدرس ایمیل دارالترجمه شهر baharanot@yahoo.com ارسال کرده و شماره تماسی در کنار متن ارسالی خود قرار دهید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و در مورد زمان تحویل ترجمه و هزینه انجام ترجمه اطلاع داده شود.