دارالترجمه رسمی سوئدی

دارالترجمه رسمی شهر(شماره 621) از دارالترجمه های فعال در حوزه زبان سوئدی می باشد و این دارالترجمه رسمی سوئدی، تمام امور این زبان را جهت ترجمه انجام میدهد. یکی دیگر از زبان های پرطرفدار برای ترجمه متون و مدارک، زبان سوئدی می باشد. شما میتوانید ترجمه انواع مدارک از جمله ترجمه رسمی سند مالکیت و سایر مدارک را به زبان سوئدی با بهترین قیمت و کیفیت دریافت نمایید.

همچنین اگر به دنبال ترجمه رسمی مدارک فنی و حرفه ای به زبان سوئدی می باشید، دارالترجمه رسمی شهر می توانید با مجرب ترین مترجمان خود، این کار را با مهر رسمی انجام دهد.

جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به سوئدی محدودیتی وجود ندارد اما برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور سوئد، این اسناد ابتدا باید به تائید سفارت یا کنسولی ایران در سوئد (یا به تائید سفارت سوئد در تهران) برسند و سپس وزارت امور خارجه ایران آنها را تائید کند، سپس مترجم رسمی زبان سوئدی حق ترجمه رسمی اسناد را دارد.

دارالترجمه رسمی سوئدی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی

دارالترجمه شهر از نخستین دارالترجمه های رسمی در تهران می باشد که اسناد و مدارک را جهت ترجمه از زبان فارسی به سوئدی و همچنین از سوئدی به فارسی پذیرش می کند. زبان سوئدی در ایران دارای مترجم رسمی می باشد و جهت تسهیل در امر ترجمه می توانید اسناد خود را به ما بسپارید. ترجمه رسمی از فارسی به سوئدی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

ترجمه رسمی و غیر رسمی از زبان سوئدی به فارسی و از فارسی به سوئدی بخشی از خدمات قابل ارائه از طرف دارالترجمه رسمی شهر (دارالترجمه رسمی سوئدی) می باشد که شامل موارد زیر است:

1- ترجمه رسمی اسناد و مدارک (هویتی، تحصیلی، ملکی، شغلی و ...) از زبان فارسی به سوئدی و از سوئدی به فارسی.

2- تایید ترجمه رسمی مدارک نزد دادگستری و وزارت خارجه.

3- تائید ترجمه و همچنین کپی برابر اصل اصل مدارک صادر شده از زبان سوئدی، نزد سفارت سوئد در اسرع وقت

4- ترجمه غیر رسمی کلیه متون غیر رسمی از زبان سوئدی به فارسی یا هر زبان زنده دیگر در اسرع وقت.

دارالترجمه رسمی شهر- دارالترجمه رسمی سوئدی

دارالترجمه رسمی سوئدی

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی و دیگر زبان های زنده به زبان سوئدی می باشد. ترجمه از زبان فارسی به سوئدی اسناد و مدارک هویتی، ملکی (ترجمه رسمی سند مالکیت)، تحصیلی، شغلی، تجاری و ... و همچنین ترجمه غیررسمی از زبان فارسی به سوئدی متون، کاتالوگ، و بروشور و ...