دارالترجمه رسمی ترکی

بیشترین مراجعه کنندگان به دارالترجمه رسمی شهر، متقاضیانی هستند که قصد ترجمه اسناد و متون خود را از زبان ترکی (آذری و استانبولی) به فارسی و یا از فارسی به ترکی دارند. دارالترجمه رسمی ترکی در تهران با افتخار آمادگی خود را برای ارائه خدمات ترجمه در حوزه زبان ترکی اعلام می دارد.

ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه های تحصیلی به ترکی استانبولی و ترجمه اساسنامه و وکالتنامه ها، روزنامه رسمی، قراردادهای تجاری و امور بارزگانی بیشترین حجم ترجمه استانبولی را شامل می شود.

دارالترجمه رسمی ترکی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

پذیرش ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی، شغلی و ... را از زبان فارسی به ترکی در دارالترجمه رسمی در تهران و همچنین ترجمه رسمی فارسی به ترکی اسناد شرکت، ترجمه فارسی به ترکی گواهی های گمرگی و برگه های مربوط به ترخیص کالا صورت میگیرد.

شرکت های تجاری که قصد مبادله کالا و خدمات با کشور ترکیه یا آذربایجان را دارند، نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارس یبه ترکی آذری یا ترکی استانبولی را دارند.

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی ترکی شامل موارد زیر می باشد

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان ترکی (آذری و استانبولی) به فارسی و از فارسی به زبان ترکی را می پذیریم.

- تائید ترجمه رسمی نزد دادگستری و وزارت خارجه و همچنین در صورت نیاز شما ارائه خدمات در زمینه تائید ترجمه مدارک نزد سفارت ترکیه در تهران.

- ارائه ترجمه ای با کیفیت و به صرفه از متون غیر رسمی (قراردادها، مکاتبات، بروشورها، مقالات علمی و ...) در اسرع وقت.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمین رسمی و غیررسمی زبان ترکی آماده ارائه خدمات ترجمه به صورت رسمی و غیر رسمی می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر - دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

* دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی و دیگر زبان های زنده به زبان ترکی استانبولی می باشد. ترجمه از زبان فارسی به ترکی استانبولی اسناد و مدارک هویتی، ملکی، تحصیلی، شغلی، تجاری و ... . و همچنین ترجمه غیررسمی از زبان فارسی به استانبولی متون، کاتالوگ، و بروشور و ...

دارالترجمه رسمی ترکی به فارسی
دارالترجمه رسمی ترکی به انگلیسی
دارالترجمه ترکی به فرانسه
دارالترجمه رسمی ترکی به زبان آلمانی
دارالترجمه ترکی به  زبان روسی
دارالترجمه رسمی ترکی به کردی