دارالترجمه رسمی انگلیسی

دارالترجمه رسمی شهر پیشگام در امر ترجمه از انگلیسی به فارسی و ترجمه از فارس به انگلیسی در ایران می باشد.

بیشترین حجم کار دارالترجمه رسمی شهر در زمینه ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی می باشد. ما با کمک مترجمین خبره در حوزه ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه از انگلیسی به فارسی آماده ارائه ترجمه ای با کیفیت از اسناد، مدارک و متون به شما عزیزان هستیم.

دارالترجمه رسمی شهر ترجمه کلیه متون و اسناد رسمی و غیر رسمی از زبان انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی را در اسرع وقت انجام می دهد. ترجمه از انگلیسی به فارسی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، ملکی، شغلی و ... بر اساس تعرفه های تعیین شده از طرف دادگستری را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و همکاری با بهترین مترجمان رسمی دادگستری، آمادگی خود را در ارائه خدمات مربوط به دارلترجمه رسمی انگلیسی و دیگر زبان های زنده اعلام می دارد.

دارالترجمه رسمی انگلیسی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

انجام ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه و برخی از سفارت ها در تهران را می پذیریم.

- ترجمه رسمی شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت و دیگر اسناد هویتی از زبان فارسی به انگلیسی را همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم.

- ترجمه رسمی ریزنمرات و پایان تحصیلات و دانشنامه های دانشگاهی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها.

- ترجمه رسمی سوابق کاری، سوابق بیمه، مهارت ها و ... از زبان فارسی به انگلیسی.

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک مالکیتی از قبیل سند ملک، سند خودرو، سند زمین و ... را می پذیریم.

ترجمه کلیه اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها در اسرع وقت به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه. همچنین دارالترجمه رسمی شهر در صورت نیاز شما، امور مربوط به تائید ترجمه اسناد و مدارک را نزد سفارت انگلیس در تهران می پذیرد.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمین قوه قضائیه آماده ارائه خدمت به شما می باشد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان انگلیسی و از انگلیسی به فارسی را با کیفیتی  مطلوب شما می پذیریم. همچنین دارالترجمه رسمی شهر ترجمه مقالات و متون علمی و دانشجویی را در اسرع وقت می پذیرد. ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برشور، کاتالوگ و ... . ترجمه رسمی و غیررسمی متون از زبان فارسی به انگلیسی، ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی انگلیسی به فارسی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به ترکی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به زبان عربی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به فرانسه
دارالترجمه رسمی انگلیسی به آلمانی
دارالترجمه رسمی از انگلیسی به چینی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به زبان روسی
دارالترجمه انگلیسی به کردی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به ژاپنی
دارالترجمه رسمی انگلیسی به سوئدی
دارالتجمه رسمی انگلیسی به تمام زبان های زنده دنیا