دارالترجمه رسمی اسپانیولی

دارالترجمه رسمی شهر دارالترجمه تخصصی زبان اسپانیایی در تهران می باشد.

ترجمه زبان اسپانیولی نیاز به مترجم خبره و آشنا به این زبان دارد. دارالترجمه رسمی اسپانیولی بهترین انتخاب میتواند باشد. دارالترجمه رسمی شهر از جمله این دارالترجمه هاست که شما می توانید اسناد و متون خود را جهت ترجمه از فارسی به اسپانیولی و یا ترجمه از اسپانیایی به فارسی را به آن واگذار نمائید.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه اسپانیولی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان، ميزبان شما عزيزان است. 

دارالترجمه رسمی اسپانیولی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

از جمله خدمات ارائه شده توسط دارالترجمه رسمی شهر شامل:

- تأیید مدارک ترجمه رسمی زبان فارسی به اسپانیولی، توسط وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و سفارت ها در تهران.

- ترجمه غیر رسمی اسپانیولی، کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،...

- برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از اسپانیا و دیگر کشورهای اسپانیولی زبان.

- ترجمه اسپانیولی مکاتبات شخصی و تجاری

- تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي

دارالترجمه رسمی شهر ترجمه کلیه متون و اسناد رسمی و غیر رسمی از زبان اسپانیولی به فارسی و از فارسی به اسپانیولی را انجام می دهد. دفتر ترجمه شهر از دارالترجمه های فعال در حوزه زبان اسپانیولی در تهران می باشد. 

ما می توانیم ترجمه ای فوری را از زبان فارسی به اسپانیولی و ترجمه از اسپانیولی به فارسی را در کمترین زمان ممکن تحویل دهیم. ترجمه رسمی اسپانیولی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ایران را می پذیریم.

"برای دریافت ویزای زیر 6 ماه، مدارک ارائه شده به سفارت اسپانیا نیاز به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ایران ندارند و صرفاً مهر مترجم رسمی برای ترجمه کافی می باشد". در صورت نیاز به تائید سفارت اسپانیا، این سفارت بصورت یک روزه ترجمه رسمی اسناد و مدارک را تائید می کند.

دیگر خدمات دارالترجمه رسمی اسپانیولی

دارالترجمه رسمی اسپانیولی به فارسی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به انگلیسی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به آلمانی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به فرانسه، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به عربی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به ژاپنی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به چینی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به روسی، دارالترجمه رسمی اسپانیولی به ترکی استانبولی و همچنین ترجمه کلیه متون رسمی و غیررسمی از زبان اسپانیولی به تمام زبان های زنده در اسرع زمان.

  • دارالترجمه اسپانیولی به کردی
  • دارالترجمه رسمی اسپانیولی به هندی
  • دارالترجمه رسمی اسپانیولی به سوئدی
  • دارالترجمه رسمی اسپانیولی به دیگر زبان ها