دارالترجمه رسمی اسپانیایی

دفتر ترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان خبره و مسلط به زبان اسپانیولی، آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی به زبان اسپانیولی می باشد. ترجمه در دارالترجمه رسمی اسپانیایی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم. زبان اسپانیایی از زبان های پر کاربرد در سطح بین الملل هست که علاوه بر کشور اسپانیا، در کشورهای آمریکای لاتین - که در گذشته مستعمره اسپانیا بوده اند کاربرد دارد.

دارالترجمه رسمی اسپانیایی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی شهر(دارالترجمه رسمی اسپانیایی) در زمینه ترجمه رسمی زبان اسپانیایی می باشد که شامل ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه به اسپانیایی متون غیر رسمی (کاتالوگ، بروشور، متون دانشجویی، مقالات، مکاتبات تجاری و شخصی و قراردادها و ...) می باشد. همچنین علاوه بر ترجمه رسمی به اسپانیایی، امور مربوط به تائید دادگستری، وزارت خارجه و سفارت اسپانیا در تهران را نیز می پذیریم. 

ترجمه رسمی به اسپانیایی اسناد و مدارک با تائید دادگستری و امور خارجه در اسرع وقت را می پذیریم. علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به اسپانیولی و ترجمه رسمی اسپانیولی به فارسی اسناد و مدارک، دارالترجمه رسمی شهر ترجمه غیررسمی کلیه متون، کاتالوگ، برشور، فایل های صوتی و تصویری و ... را از زبان فارسی به اسپانیولی و از زبان اسپانیایی به فارسی را می پذیرید.

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و توانمند در امر ترجمه اسپانیایی و با همكاري بهترين مترجمان رسمي دادگستري، در سریعترین زمان ممکن و با دقتی مضاعف و هزینه ایی بسیار مناسب و ارزان ، ميزبان شما عزيزان است . 

از جمله خدمات ارائه شده دارالترجمه رسمی اسپانیایی

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به اسپانیایی و ترجمه از اسپانیایی به زبان فارسی را می پذیریم.
- تأیید ترجمه اسپانیایی اسناد، نزد دادگستری و وزارت امور خارجه ایران و همچنین تائید سفارت اسپانیا در تهران را می پذیریم.
- ترجمه غیر رسمی اسپانیایی کلیه متون تخصصی، علمی، دانشگاهی، حقوقی، مدیریت، بازرگانی، فنی، قراردادی،...
- برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره از کشور اسپانیا و دیگر کشورهای اسپانیولی زبان.
- ترجمه اسپانیایی مکاتبات شخصی، تجاری و بازرگانی
- تخفيف ويژه براي همكاران و آژانس هاي مسافرتي

 1. دارالترجمه اسپانیایی به فارسی
 2. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به ترکی
 3. دارالترجمه اسپانیایی به عربی
 4. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به انگلیسی
 5. دارالترجمه رسمی زبان اسپانیایی به فرانسه
 6. دارالترجمه اسپانیایی به ترکی
 7. دارالترجمه رسمی اسپانیایی به چینی
 8. دارالترجمه  اسپانیایی به  زبان
 9. دارالترجمه اسپانیایی  به کردی
 10. دارالترجمه زبان اسپانیایی به زبان سوئدی
 11. دارالترجمه اسپانیایی تمام زبان های زنده دنیا

به دلیل تجاربی که مترجمان ما در ترجمه اسپانیایی دارند، می توانید بهترین کیفت در ترجمه را در زبان اسپانیایی از دارالترجمه شهر دریافت نمایید. تمام ترجمه ها را در زمینه ترجمه رسمی اسپانیایی را ما تضمین می نماییم.

در کنار تضمین کیفیت در ترجمه، شما با خیال راحت از قیمت ترجمه می توانید به ما اعتماد نمایید و تمام ترجمه های خود را به دارالترجمه شهر بسپارید. همچنین جهت ترجمه فارسی به کردی کردستان یا ترجمه فارسی به ترکی و حت سایر زبان ها می توانید با ما همکاری نمایید.