دارالترجمه رسمی استانبولی

دارالترجمه رسمی استانبولی .   ترجمه رسمی و غیررسمی اسناد و متون را از فارسی به استانبولی و از استانبولی به فارسی را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های رسمی در حوزه زبان ترکی استانبولی می باشد که امکان ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک را از زبان فارسی به به ترکی دارد. دارالترجمه رسمی استانبولی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می باشد.

دارالترجمه رسمی استانبولی, دارالترجمه رسمی شهر, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

مترجم رسمی و غیررسمی جهت همراهی شما در سمینارها و جلسات تجاری و سیاسی را اعزام می کنیم. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های فعال در زمینه ترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی می باشد. همچنین پذیرای ترجمه کلیه اسناد و مدارک را از زبان فارسی به استانبولی و ترجمه از استانبولی به فارسی را است. ترجمه رسمی ترکی استانبولی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز شما، تائید سفارت ترکیه را نیز انجام می گردد. در ادامه به برخی از خدمات دارالترجمه رسمی استانبولی اشاره می کنیم.

خدمات دارالترجمه رسمی استانبولی

ترجمه رسمی قراردادها، اساسنامه و سایر اسناد و مدارک تجاری از زبان فارسی به استانبولی و همچنین ترجمه از ترکی استانبولی به فارسی را می پذیریم.

ترجمه رسمی استانبولی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی را در اسرع وقت انجام می دهیم.

ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه از زبان فارسی به استانبولی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

ترجمه روزنامه رسمی، اساسنامه و قراردادها تجاری از فارسی به استانبولی و ترجمه از استانبولی به فارسی.

دارالترجمه رسمی شهر با بهره مندی از مترجمان خبره و رسمی زبان استانبولی آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی به استانبولی و همچنین ترجمه از ترکی استانبولی به فارسی می باشد. ما ترجمه رسمی زبان استانبولی را در کوتاه ترین زمان ممکن با تائیدات دادگستری و وزارت خارجه را انجام می دهیم. در صورت نیاز شما عزیزان، تائید ترجمه مدارک نزد سفارت ترکیه در تهران را نیز می پذیریم.

شما مشتریان گرامی جهت ترجمه اسناد، مدارک و متون خود از زبان فارسی به استامبولی و یا از استانبولی به فارسی با دارالترجمه رسمی شهر تماس بگیرید. ترجمه رسمی از زبان فارسی به استانبولی به همراه تائید دادگستری و وزارت خارجه و در صورت نیاز شما، امور مربوط به تائید سفارت را نیز می پذیریم. دانشجویان و گردشگرانی که قصد سفر به کشور ترکیه را دارند می توانند اسناد و مدارک لازم خود را جهت ترجمه از فارسی به ترکی استانبولی به دارالترجمه شهر بسپارند. دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد از فارسی به ترکی، امور مربوط به تائید اسناد نزد دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت خواهد پذیرفت.

دارالترجمه رسمی استانبولی, دارالترجمه رسمی شهر, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

اهم خدمات ترجمه در بخش دارالترجمه رسمی استانبولی

  • دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه کلیه متون (رسمی و غیررسمی) از زبان ترکی استانبولی به فارسی و از فارسی به ترکی استانبولی با کیفیتی عالی می باشد.
  • ترجمه رسمی کلیه مدارک تحصیلی، هویتی، تجاری و ... همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه از فارسی به ترکی استانبولی و برعکس از ترکی استامبولی به فارسی.
  • ترجمه استامبولی اسناد و مدارک با مهر مترجم رسمی دادگستری، و همچنین انجام تائید ترجمه نزد وزارت دادگستری و وزارت خارجه ایران را در اسرع وقت می پذیریم.
  • در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید مدارک ترکی استانبولی و ترجمه آنها را نیز نزد سفارت ترکیه در ایران می پذیریم.
  • پرسنل دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سفرهای تجاری یا توریستی به ترکیه همراهی کنند.
  • سراغ بهترین مترجمین رسمی، غیر رسمی و مترجمین همراه زبان ترکی استانبولی را از دارالترجمه رسمی شهر بگیرید. 
  • جهت ترجمه رسمی از فارسی به استانبولی و با العکس ترجمه از استامبولی به فارسی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی خود با ما تماس بگیرید.

همچنین دیگر خدمات این دارالترجمه به شرح زیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دارالترجمه شهر در ارتباط باشید.

خدمات دارالترجمه رسمی استانبولی

دارالترجمه رسمی استانبولی به اسپانیولی
دارالترجمه استانبولی به عربی
دارالترجمه رسمی  از استانبولی به انگلیسی
دارالترجمه استانبولی به فرانسه
دارالترجمه رسمی استانبولی به زبان آلمانی
دارالترجمه رسمی استانبولی به آذری
دارالتجمه رسمی استانبولی به تمام زبان های زنده دنیا
 دارالترجمه رسمی شهر - دارالترجمه رسمی استانبولی

ترجمه رسمی استانبولی شناسنامه، ترجمه رسمی استانبولی پاسپورت، ترجمه رسمی استانبولی کارت ملی، ترجمه رسمی استانبولی ریزنمرات، ترجمه رسمی استانبولی دانشنامه، ترجمه رسمی استانبولی گواهی ها، ترجمه رسمی استانبولی سند ملک، ترجمه رسمی استانبولی عقدنامه، ترجمه رسمی استانبولی روزنامه رسمی، ترجمه رسمی استانبولی اساسنامه، ترجمه رسمی استانبولی بنچاق و ...