دارالترجمه رسمی استانبولی

دارالترجمه رسمی شهر به عنوان یک دارالترجمه رسمی استانبولی ترجمه رسمی از فارسی به استانبولی و ترجمه از ترکی استانبولی به فارسی و همچنین ترجمه رسمی زبان استانبولی را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه و سفارت ترکیه را انجام میدهد.

دارالترجمه رسمی استانبولی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

شما مشتریان گرامی جهت ترجمه اسناد، مدارک و متون خود از زبان فارسی به استامبولی و یا از استانبولی به فارسی با دارالترجمه رسمی شهر تماس بگیرید. ترجمه رسمی از زبان فارسی به استانبولی به همراه تائید دادگستری و وزارت خارجه و در صورت نیاز شما، امور مربوط به تائید سفارت را نیز می پذیریم. دانشجویان و گردشگرانی که قصد سفر به کشور ترکیه را دارند می توانند اسناد و مدارک لازم خود را جهت ترجمه از فارسی به ترکی استانبولی به دارالترجمه شهر بسپارند. دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد از فارسی به ترکی، امور مربوط به تائید اسناد نزد دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت خواهد پذیرفت.

اهم خدمات ترجمه در بخش دارالترجمه رسمی استانبولی

  • دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه کلیه متون (رسمی و غیررسمی) از زبان ترکی استانبولی به فارسی و از فارسی به ترکی استانبولی با کیفیتی عالی می باشد.
  • ترجمه رسمی کلیه مدارک تحصیلی، هویتی، تجاری و ... همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه از فارسی به ترکی استانبولی و برعکس از ترکی استامبولی به فارسی.
  • ترجمه استامبولی اسناد و مدارک با مهر مترجم رسمی دادگستری، و همچنین انجام تائید ترجمه نزد وزارت دادگستری و وزارت خارجه ایران را در اسرع وقت می پذیریم.
  • در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید مدارک ترکی استانبولی و ترجمه آنها را نیز نزد سفارت ترکیه در ایران می پذیریم.
  • پرسنل دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سفرهای تجاری یا توریستی به ترکیه همراهی کنند.
  • سراغ بهترین مترجمین رسمی، غیر رسمی و مترجمین همراه زبان ترکی استانبولی را از دارالترجمه رسمی شهر بگیرید. 
  • جهت ترجمه رسمی از فارسی به استانبولی و با العکس ترجمه از استامبولی به فارسی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و ملکی خود با ما تماس بگیرید.

همچنین دیگر خدمات این دارالترجمه به شرح زیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دارالترجمه شهر در ارتباط باشید.

دارالترجمه رسمی استانبولی

دارالترجمه رسمی استانبولی به اسپانیولی
دارالترجمه استانبولی به عربی
دارالترجمه رسمی  از استانبولی به انگلیسی
دارالترجمه استانبولی به فرانسه
دارالترجمه رسمی استانبولی به زبان آلمانی
دارالترجمه رسمی استانبولی به آذری
دارالتجمه رسمی استانبولی به تمام زبان های زنده دنیا
 دارالترجمه رسمی شهر - دارالترجمه رسمی استانبولی

ترجمه رسمی استانبولی شناسنامه، ترجمه رسمی استانبولی پاسپورت، ترجمه رسمی استانبولی کارت ملی، ترجمه رسمی استانبولی ریزنمرات، ترجمه رسمی استانبولی دانشنامه، ترجمه رسمی استانبولی گواهی ها، ترجمه رسمی استانبولی سند ملک، ترجمه رسمی استانبولی عقدنامه، ترجمه رسمی استانبولی روزنامه رسمی، ترجمه رسمی استانبولی اساسنامه، ترجمه رسمی استانبولی بنچاق و ...