دارالترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی,دارالترجمه رسمی در تهران,دارالترجمه

دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و با سابقه ای درخشان در خدمت شما عزیزان می باشد. ما با همکاری مترجمان رسمی و خبره دادگستری آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی از زبان فارسی به انگلیسی، فرانسه، سوئدی، اسپانیولی، ترکی و سایر زبان ها به شما عزیزان هستیم. ترجمه رسمی اسناد و مدارک را به کلیه زبان های زنده پذیرا می باشیم.

دارالترجمه رسمی شهر، ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک را از زبان فارسی به همه زبان های زنده و همچنین از انگلیسی و دیگر زبان ها به فارسی را پذیرش می کند. دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد  و مدارک از فارسی به دیگر زبان ها و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، امور مربوط به تائید ترجمه نزد تمامی سفارت های دایر در تهران را نیز می پذیرد.

جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری، نیاز به اصل مدرک فارسی می باشد. دارالترجمه رسمی شهر ظرف مدت سه تا چهار روز کاری ترجمه رسمی را همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه به انجام می رساند.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، ترجمه رسمی گواهی ها و سوابق شغلی و ترجمه رسمی اسناد ملکی و تجاری از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های زنده، ترجمه غیررسمی مقالات، کاتالوگ، برشور، رزومه و ... را نیز می پذیرد.

دارالترجمه رسمی شهر، دارالترجمه رسمی انگلیسی، دفتر ترجمه رسمی، دارالترجمه،دارالترجمه رسمی
دارالترجمه رسمی زبان انگلیسی، دارالترجمه رسمی زبان کردی، دارالترجمه رسمی زبان عربی، دارالترجمه رسمی زبان روسی، دارالترجمه رسمی زبان ایتالیایی، دارالترجمه رسمی زبان سوئدی، دارالترجمه رسمی زبان فرانسه، دارالترجمه رسمی زبان آلمانی، دارالترجمه رسمی زبان اسپانیولی، دارالترجمه رسمی زبان پرتغالی، دارالترجمه رسمی زبان چینی، دارالترجمه رسمی زبان ژاپنی، دارالترجمه رسمی زبان آذری، دارالترجمه رسمی زبان ترکی، دارالترجمه رسمی زبان هندی، دارالترجمه رسمی زبان اکراینی، دارالترجمه رسمی زبان ترکی استامبولی، دارالترجمه رسمی زبان کره ای، دارالترجمه رسمی زبان فارسی