دارالترجمه آلمانی

در دارالترجمه آلمانی ، ترجمه رسمی فارسی به آلمانی و ترجمه از آلمانی به فارسی را می پذیریم. ترجمه رسمی و غیررسمی زبان آلمانی را می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات مربوط به ترجمه رسمی از زبان فارسی به آلمانی و ترجمه رسمی از زبان آلمانی به فارسی می باشد. ترجمه اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان آلمانی و دیگر زبان ها، توسط مترجمان رسمی و خبره دادگستری انجام می گیرد.

دارالترجمه آلمانی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دادگستری و وزارت خارجه نیز با توجه به عدم محدودیت نوع سند و مدرک، ترجمه رسمی آلمانی این اسناد و مدارک را تائید خواهند کرد. همچنین برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان آلمانی به فارسی، ابتدا این اسناد باید به تائید کنسولی و یا سفارت ایران در کشور آلمان رسیده باشند و سپس به تائید وزارت خارجه ایران برسند (جهت تائید مهر کنسولی یا سفارت خود در آلمان) در غیر اینصورت ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از آلمان غیر قانونی بوده و مترجم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بعد از این مرحله، اسناد از آلمانی به فارسی ترجمه شده و ترجمه رسمی جهت تائید دادگستری ارسال خواهد شد.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند، علاوه بر ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی ایران، باید ترجمه رسمی از ریزنمرات و پایان تحصیلات دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی را نیز تهیه نمایند. ترجمه رسمی باید علاوه بر تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، به تائید سفارت آلمان در ایران نیز برسد. کشور آلمان تنها کشوری است که نیاز به ترجمه مدارک دوره متوسطه دارد.

دارالترجمه آلمانی,دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به آلمانی و یا آلمانی به فارسی و تائید دادگستری و وزارت خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید ترجمه رسمی را نزد سفارت آلمان در تهران قبول خواهد کرد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک، ترجمه غیررسمی از زبان فارسی به آلمانی و برعکس را برای کلیه متون می پذیرد. ترجمه غیررسمی زبان آلمانی توسط افراد خبره و مسلط به زبان آلمانی انجام خواهد شد.

دارالترجمه رسمی شهر با بهره مندی از مترجمان رسمی و غیررسمی آماده ارائه خدمات ترجمه در تمامی حوزه ها و رشته های تخصصی می باشد. ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی اسناد و مدارک تجاری، ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی مدارک تحصیلی، شغلی و همچنین ترجمه آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی مکاتبات شخصی، اداری، تجاری. ترجمه آلمانی به فارسی برشورها و کاتالوگ های دارویی و راهنمای استفاده و مصرف دیگر کالاها.  

خدماتی از دارالترجمه آلمانی

دارالترجمه از آلمانی به فارسی، ترجمه شناسنامه

دارالترجمه آلمانی به فارسی، ترجمه پایان خدمت

دارالترجمه آلمانی به فارسی

دارالترجمه آلمانی به انگلیسی

دارالترجمه آلمانی به عربی

دارالترجمه آلمانی به روسی

دارالترجمه آلمانی به فارسی

دارالترجمه آلمانی به ترکی

 

دارالترجمه زبان آلمانی به فرانسه