ترجمه فرانسه به فارسی

ترجمه فرانسه به فارسی

 رسمی و خبره قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه از زبان فارسی به تمامی زبان های زنده و از دیگر زبان ها به زبان فارسی می باشد. شما می توانید با مراجعه به دارالترجمه رسمی شهر و یا ارسال اسناد و مدارک به آدرس دارالترجمه شهر، ترجمه ای با کیفیت و بسیار به صرفه را دریافت کنید

دارالترجمه رسمی شهر در صورت نیاز شما مشتریان گرامی، آماده انجام امور مربوط به تائید ترجمه رسمی فرانسه اسناد و مدارک نزد سفارت فرانسه و دیگر کشورهای فرانسه زبان می باشد.

ترجمه فرانسه به فارسی

خدمات دارالترجمه رسمی شهر در زمینه زبان فرانسه شامل:

- ترجمه فرانسه به فارسی تمامی اسناد و مدارک (ملکی، هویتی، تحصیلی و ..) به همراه تائید دادگستری و وزارت خارجه و همچنین تائید سفارت فرانسه و دیگر کشورهای فرانسوی زبان در تهران می باشد. 

- ترجمه فرانسه به فارسی ریزنمرات و همچنین ترجمه رسمی سوابق تحصیلی از زبان فارسی به فرانسه را می پذیریم.

- ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور فرانسه و دیگر کشورهای فرانسوی زبان به فارسی و همچنین برابر اصل نمودن اسناد و مدارک نوسط مترجم رسمی زبان فرانسوی را می پذیریم.

- ترجمه فرانسه به فارسی، دانشگاهی و همچنین ترجمه فرانسه به فارسی فایل های صوتی مصاحبه ها، سخنرانی و همچنین ترجمه از فارسی به فرانسه.

- ترجمه فرانسه به فارسی مکاتبات تجاری، و بازرگانی. ترجمه فرانسه به فارسی کاتالوگ ها و بروشورها و همچنین راهنماهای مصرف کالاهای صنعتی. ترجمه فرانسه به فارسی فیلم و زیرنویس آن در اسرع وقت را می پذیریم.

- همچنین مترجمان زبان فرانسه دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در کنفرانس ها، سمینارها و ملاقات با میمانان فرانسوی زبان همراهی کنند. مترجمین همراه زبان فرانسه دفتر ترجمه شهر می توانند شما را در ایران و خارج از کشور همراهی کنند.

ترجمه فرانسه به فارسی

ترجمه فرانسه به زبان فارسی  اسناد و مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، کارت پایان خدمت، سند ازدواج و ...) را می پذیریم.
ترجمه فرانسه به فارسی اسناد و مدارک ملکی (سند ملک، سند خودرو، بنچاق، اجاره نامه و ...).
ترجمه فرانسه به فارسی مدارک تحصیلی (ریزنمرات، دانشنامه، گواهینامه های آموزشی، گواهی های اشتغال به تحصیل و ...).
ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه اسناد و مدارک شغلی.
ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه اسناد و مدارک شرکت (اساسنامه، آگاهی تاسیس، آگاهی تغییرات، شرکتنامه، گواهی صلاحیت پیمانکاری و ...).