ترجمه فارسی به کردی کردستان

از آنجایی که زبان کردی دارای پیشرفت چشمگیری برای معاملات تاجران ایرانی در شمال شرق کشور عراق بوده است، از این رو این زبان یکی از زبان هایی می‌باشد که بازرگانان بزرگ و تجار ایران باید از آن در تبادل معاملات خود با کشور عراق استفاده نمایند.

همچنین دانشجویانی که قصد دارند در کردستان عراق تحصیل کنند، باید مدارک تحصیلی خود را به زبان کردی مرسوم در این بخش از کشور عراق ترجمه(ترجمه فارسی به کردی کردستان)  نمایند. پس یکی از مهمترین ملزومات برای انجام معاملات تجاری و همچنین تحصیل در کردستان عراق، ترجمه درست فارسی به کردی مدارک و همچین برخی اسناد می‌باشد.

ترجمه فارسی به کردی کردستان - دارالترجمه رسمی کردی - ترجمه مدارک به کردی

از آنجایی که قاره آسیا دارای کرد زبانان بسیاری می‌باشد که این افراد در غرب آسیا و در کشورهایی مانند ایران، ترکیه، سوریه، لبنان، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و همچنین دیگر کشورها سکونت دارند، بنابراین باید حتماً مقالات خود را به بهترین نحو به زبان کردی ترجمه کنید.

اگر قصد دارید این ترجمه را به صورتی انجام دهید که تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه را به راحتی دریافت نمایید، می‌توانید ترجمه مقالات، مدارک و همچنین اسناد خود را به دارالترجمه رسمی شهر بسپارید.

همچنین این دارالترجمه رسمی می‌تواند تایید ترجمه اسناد و مدارک را نیز نزد سفارت عراق در تهران پذیرا باشد.

همچنین دارالترجمه رسمی شهر، دارای کادری با تجربه و متخصص در زمینه ترجمه زبان کردی به فارسی می باشد. از این رو این مرکز معتبر می تواند در در سفرهای تجاری و یا توریستی به منطقه کردستان عراق به شما خدمات ارائه کند.

چرا ترجمه فارسی به کردی را به ما بسپارید؟

یکی از برترین ویژگی‌های این دارالترجمه، آن است که می‌تواند با توجه به روابطی که میان کشورها وجود دارد و همچنین با توجه به موسسات و شرکت‌های بین‌المللی مورد نظر شما، مقالات و مدارکتان را ترجمه نماید. از این رو به دلیل وجود همچین ویژگی قدرتمندی از جانب این دارالترجمه، بیشترین حجم ترجمه مدارک از زبان فارسی به کردی، مربوط به ترجمه تمامی اسناد و همچنین مدارک برخی از شرکت‌های ایرانی می‌باشد که قصد دارند به مشارکت در مناقصات و طرح‌های عمرانی موجود در منطقه کردستان عراق به پردازند. علاوه بر آن، این مرکز معتبر می تواند به ترجمه متون شما به زبان کردی سلیمانیه و اربیل هم بپردازد.

بنابراین اگر شما قصد شرکت در مناقصات موجود در کردستان عراق را دارید و همچنین می‌خواهید در دانشگاه‌های این منطقه به ادامه تحصیل بپردازید، لازم است که اسناد یا همچنین ریزنمرات و مدارک تحصیلی دوره‌های متوسطه و پیش دانشگاهی را به دانشگاه‌های مقصد بفرستید. از این رو می‌توانید با خیال راحت ترجمه‌های خود را به دارالترجمه رسمی شهر تحویل داده و ترجمه این اسناد را به بهترین شکل دریافت نمایند. در نهایت هم به راحتی تاییدیه دادگستری و همچنین وزارت امور خارجه را نیز دریافت کنید. لازم به ذکر است که این موضوع درباره افرادی که دارای مدارک فنی و حرفه‌ای هستند و می‌خواهند آنها را نیز به زبان کردی ترجمه کند صدق می‌کند‌.

ترجمه رسمی فارسی به کردی کردستان و انجام انواع امور ترجمه فارسی به کردی

انواع خدمات ترجمه فارسی به کردی کردستان

از آنجایی که زبان کردی، از اول شهریور ماه سال 92 دارای مترجم رسمی، پروانه فعالیت و همچنین مهر مترجمی از طرف قوه قضائیه بوده است، از این رو خدماتی که توسط دارالترجمه رسمی شهر در زمینه ترجمه فارسی به کردی و کردی به فارسی ارائه می گردد عبارتند از:

  • ترجمه فارسی به کردی اسناد و مدارک تجاری افرادی که می خواهند به ادامه فعالیت پرداخته و یا یک شرکت در منطقه کردستان عراق به ثبت برسانند.
  • ترجمه مدارک فنی و حرفه ای( ترجمه رسمی مدارک فنی و حرفه ای )
  • ترجمه فارسی به کردی و برعکس برشور یا کاتالوگ راهنمای محصولات تولید شده در کشور ایران برای فروش در بازار کردستان عراق.
  • ترجمه فارسی به کردی و برعکس تمام مدارک شغلی و تحصیل افراد برای تحصیل در دانشگاه های کردستان عراق.
  • ترجمه فارسی به کردی و برعکس تمام فایل های صوتی و یا متن سخنرانی‌ها در کمترین زمان.
  • اعزام مترجم کرد زبان برای افرادی که قصد دارند به سفرهای توریستی و تجاری در کردستان عراق بپردازند.

در نهایت، لازم به ذکر است که دارالترجمه شهر به غیر از ترجمه اسناد و مدارک به زبان کردی، انواع ترجمه‌های دیگر را نیز متقبل می شود و آن ها را با بالاترین کیفیت به شما تحویل می‌دهدکه از این بین می توان ترجمه فارسی به ترکی ایرانی را هم نام برد که یکی از پرکاربرد ترین انواع ترجمه در کشور می باشد که برای تعامل با کشورهای ترک زبان استفاده میگردد.