ترجمه فارسی به عربی، عربی به فارسی

ترجمه فارسی به عربی، عربی به فارسی

ترجمه رسمی فارسی به عربی - ترجمه رسمی عربی به فارسی

دارالترجمه رسمی شهر به عنوان یکی از دارالترجمه های پیشگام در زمینه ترجمه (رسمی و غیررسمی) از زبان فارسی به عربی و ترجمه از عربی به فارسی می باشد.

ترجمه زبان عربی بخش بزرگی از کار متقاضیان و مراجعه کنندگان به دفتر دارالترجمه شهر هست. ترجمه وکالتنامه، احکام قضایی، اساسنامه و روزنامه مدارکی هستند که بیشترین حجم ترجمه عربی را تشکیل می دهند. جهت سرمایه گذاری در امارات، عمان، عراق و یا اقلیم کردستان، باید ترجمه ای رسمی از اسناد و مدارک لازم تهیه شود تا امکان شرکت در مناقصات وجود داشته باشد.

شما می توانید جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود از فارسی به عربی و یا عربی به فارسی اسناد و مدارک خود را به آدرس دارالترجمه پیک یا پست کنید تا در اسرع وقت ترجمه کار آماده شود. دارالترجمه شهر، علاوه بر ترجمه رسمی از فارسی به عربی و عربی به فارسی، آماده ارائه خدمات مربوط به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه می باشد. همچنین در صورت نیاز شما عزیزان، امور مربوط به تائید ترجمه اسناد نزد تمامی سفارت خانه های کشورهای عربی دایر در تهران را می پذیریم.

همچنین دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه غیررسمی متون، مقلات، برشورها، قراردادها و مکاتبات اداری و ... به شما عزیزان می باشد. ترجمه این متون، بسته به زمینه و رشته مربوطه، جهت ترجمه از فارسی به عربی و یا عربی به فارسی به مترجمین خبره همان رشته واگذار می شود.

ترجمه رسمی اسنامه به زبان عربی

ترجمه رسمی آگهی تاسیس به عربی

ترجمه رسمی وکالتنامه به عربی

ترجمه رسمی بارنامه های صادرات کالا به زبان عربی

ترجمه فارسی به عربی شناسنامه، ترجمه فارسی به عربی پاسپورت، ترجمه فارسی به عربی روزنامه رسمی، ترجمه فارسی به عربی اساسنامه، ترجمه فارسی به عربی مدارک دانشگاهی، ترجمه فارسی به عربی سند ازدواج و ...